Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Normunds Grīslis
10. aprīlī 09:19
Tādiem idiotiem un lohiem ne tikai naudas sodu, bet vismaz uz mēnesi cietumā! Jefiņi!
Ainars Vīndedzis
10. aprīlī 09:44
Ja uzspļaut,lai maksā!
Ādolfs Nāks
10. aprīlī 10:51
Laikam Indijas noteikumi - ar bambusa nūju kārtīgi pa muguru ir efektīvāki. It sevišķi, ņemot vērā, ka tas alūksnietis diez vai pat 100 eur ir kādreiz rokā turējis.
Jelena A
10. aprīlī 12:12
aizbrauciet, lūdzu, pārbaudīt Depo! tur par ļoti gribot, nevar 2m distanci noturēt!
Kaspars Nomāktais
10. aprīlī 14:35
Tak vajag iešaut kājā un miers. Kādu laiku nestaigās!
Sandris Ozols
10. aprīlī 15:01
Neviens normāls cilvēks nebaidās no tā vīrusa, normāli cilvēki baidās no tiem pajoļiem, kas bļauj par to distancēšanos utt-tie šobrīd ir vislielākā nelaime!! Vācieši lielākā daļa arī tādi paši auni....)) jeb nu aktieri-nezinu..) Palasiet statistiku par gripas epidēmiju Eiropā,kaut vai par pēd 2 gadiem, salīdziniet tos skaitļus ar šo gadu, un viss jums būs skaidrs par to "vīrusu"....)) Un nevajag skatīties uz Itāliju un Spāniju- šīs divas valstis ir pašas vecākās Eiropā,cilv virs 60 gadiem ir vairāk par 50%, lielākajai daļai no viņiem ir citas slimības, tmd arī tie visi nolika karoti...Un protams-ka no "kroņa vīrusa"...))) Un atcerieties pašu galveno-ja Jums nav imunitātes-nekādi 2 m nepalīdzēs.. nepalidzēs ari 5 un vairāk metri- bez imunitātes slimos visi!!!! Tāds nu i tas "kronis"...))
JursKļujs
10. aprīlī 16:09
Klau, a kā īsti ir...piemēram, mēs, 3 kolēģi, kuri ikdienā kopā, blakus, brīvdienā izdomājam pasēdēt, pamakšķerēt...2 metrus ievērojam savā starpā, bet esam 3. Vai šādā situācijā ir sods vai nav? Jo reāli mums tāpat nav starpības, izolēsimies viens no otra šodien, bet rīt atkal darbā kopā strādāsim - jautājums tīri par likumisko pusi.
Beerdrinkers Von Kowelenz
10. aprīlī 16:30
Alida Djatlika, tu šausi cilvēkus? Tā teikt, izpildīsi viņiem nāvessodu? NKVD atvase esi?
Beerdrinkers Von Kowelenz
10. aprīlī 16:34
Alida Djatlika, bet, ja kāds, neievērojot divu metru robežu, pietuvināsies tev un šāvēju brigāde to pamanīs, tad tevi arī nošaus. Forši, ne? Vajag tik šaut:))) IDIOTI!!!
Futs Bols
10. aprīlī 16:43
OVG, vai palika vieglāk, kad nosauci cienījamus politiķus sliktā vārdā? Es tādus kā tu salīdzinātu ar nepateicīgu suni, kas tev iekož rokā, kad gribi viņu uzglābt.
Hērakls Auklītis
10. aprīlī 16:50
Un kas ar Rīgas urlēnu bariem? Tie gan kā borzījuši, tā borzī, un neviens velns viņus nerauj, ne?!
jabis
10. aprīlī 16:51
to vīrieti arī kāds nogrūda zemē vai to sodu iedeva par zilām acīm?
Beerdrinkers Von Kowelenz
10. aprīlī 20:57
Alida Djatlika, kā es dzirdu kādu sakām par cilvēku šaušanu, tad teicējs automātiski tiek pieskaitīts mēsliem. Lai šautu, ir jābūt daudz pamatotākai motivācijai, nepietiek ar tevis teikto- jāšauj. Nē, Alida, es tak zinu, ka tu tā nedomāji. Bet, turpmāk domā par to, ko raksti.
Modris Adijāns
11. aprīlī 11:32
Es nezinu kas tieši pasargā sabiedriskā transporta vadītājus no vīrusa,vismaz lidz šim.Vai tā ir veiksme vai imūnsistēma pie patstāvīgas vīrusu klātbūtnes ir norūdījusies.Tur nav ne aizsargsiena kā veikalos ne sejas aizsargs un katrs iet garām ,pietuvojas tuvāk par metru.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi