Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
38 komentāri
Sakārtot:
Rolands Kabanovs
4. aprīlī 05:09
Varbūt vienkārši idiots?
Inita Papendika
4. aprīlī 05:27
Lai Dievs dod šim cilvēkam un viņa ğimenei veselību.ja pašu ķers,tad dziedās citu dziesmu.nav panika jārīko,bet strikti jāievēro mediķu rekomendācijas.vienkārši gudram gudra nelaime,jo viņś nezina,ka nezina.
Laura JJ
4. aprīlī 06:55
Laura JJ
4. aprīlī 06:56
juju
4. aprīlī 08:16
laikam tas vīruss atkal mutējis un katru iedarbojas savādāk. citam atņem veselo saprātu :(
Mairis Kālis
4. aprīlī 08:45
Vispār jau tēma ir apnikusi, bet... Manā izpratnē kovidioti ir tie, kas naidīgi kā Viduslaiku fanātiķi uzbrūk jebkuram, kurš domā citādi, parāda veselīgu skepsi un negrib spēlēt viņu apokalipses spēlītes. Kovidioti ir tie, kas šausminās-tīksminās par statistiku, vīrusa upuriem pieskaitot arī 90+++ sirmgalvjus un autoavārijās bojāgājušos, ja vien viņu organismā ir konstatēts šis vīruss. Piedodiet, viņiem organismā bija arī Herpes zoster vīruss un 5 cērmes. Un?! Kovidioti ir tie, kas, propagandas iebaidīti, ir gatavi atteikties no savām pamatbrīvībām, tā arī savām acīm neredzējuši nevienu no COVID mirušo vai smagi saslimušo... "Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety." (Benjamin Franklin)
Mairis Kālis
4. aprīlī 08:54
Pat pusbomži no "Zilā krusta" ir intuitīvi gudrāki. Viņi redz, ka lai gan esot inficēti, pat neveselīga dzīvesveida, cietuma pieredzes, hroniska alkoholisma un surogātu lietošanas, pārmērīgas pīpēšanas novājinātie ļaudis nemirst no tā vīrusa lielās mokās pārējo acu priekšā. Tātad cirks. Ar nezināmu režisoru un nezināmiem mērķiem. Ok, pieņemsim, ka mēdz būt smagie gadījumi... Vienīgā palīdzība, kas reāli tiek sniegta, ir skābekļa maska. Vai kāds man var atbildēt, kāpēc, tajā vietā, lai nolaistu podā visu pasaules ekonomiku un cilvēku normālo dzīvesveidu, par 1/1000 no iztērētās summas un turpmākajiem zaudējumiem nevarēja mobilizēt dažas rūpnīcas, kas strādātu 24/7, saražotu vienkāršus, individuālus skābekļa masku modeļus, lai tie būtu pieejami katrā mājsaimniecībā un masveidīgi apmācīt brīvprātīgos ar tiem rīkoties? Manuprāt, pilnīgi reāls plāns, kas spētu nomierināt pat ļoti satrauktus prātus.
Daiga Karipānova
4. aprīlī 09:11
Arī latviešiem ir duraki !!!!!
Lolita L.
4. aprīlī 09:21
Labāk es izskatos pēc idiota,bet tomēr vesela un man vēl dzīvot nav apnicis! Varbūt idiotam pat vieglāk..:)
Vecais
4. aprīlī 09:23
Tā ir apzināta valstu ekonomikas graušana. Tikai, kas to izdomāja apturēt ražošanu? Kam tas ir izdevīgi. Tāds ir jautājums. Baltkrievi izrādījās gudrāki, un turpina strādāt.
Haks Piterss
4. aprīlī 09:30
Kramiņu par Prezidentu , pārējie /izņemot mani/ ir idioti !
Pēteris Pētersons
4. aprīlī 10:16
Kramiņu par prezidentu !!!
Melānija
4. aprīlī 11:00
Nu gan pateica! Es kādreiz domāju,ka viņš ir gudrāks,bet tagad,nu nav ko teikt,sāk jau līdzināties Trampam,kurš arī visu ignorēja,nu un kāds tagad rezultāts! Tiešām,lai nedod Dievs šim kungam nepiedzīvot šo vīrusu.
Ādolfs Nāks
4. aprīlī 11:01
Vai ir dots uzdevums nomelnot Kramiņu? Kad viņu vēl aicināja uz RigaTV24, viņš bija viens no sakarīgākajiem, tiesa gan sileniekiem ļoti nepatika. Tagad viņa tur vairs nav.
Ainars Vīndedzis
4. aprīlī 11:46
Klausiet vēl "vokālo pedagogu" ārstniecības jautājumos! Iesaku tad iet uz operācijām jeb plaušu ventilāciju pie viņa!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi