Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Runājošā galva
26. martā 12:59
Vismaz beidzot Šuplinskai kāds iemācījis pareizo taktiku - uz lielo Covid sūdu fona šis nesmukums paslīdēs bez īpašas ievērības.... :D
Normunds K.
26. martā 14:15
VDK aģents vada izglītības procesu ! Tāpēc LU ir pilna ar pasniedzējiem - liberastiem un sorosītiem ?
EjTakTu
26. martā 14:40
Pandēmija izraisīs savas korekcijas šāda veida situācijās, ko ne ministrijas varēs apstiprināt, ne tiesa noteikt...
Lerry Mulen.Jr
26. martā 15:02
Čekists priecīgs. Žēl, bet šis gadījums pierāda, ka vēl joprojām Latvijai nav nākotnes, jo neesam atbrīvojusies no PSRS specdienestu skavām. Nekas, varbūt pēc desmit gadiem būs labāk.
Irena Nelsone
26. martā 15:11
IZM kļūda? ministre nespēja tikt galā ar savu sākotnējo mērķi.. Zaudētāja valsts - visi nodokļu maksātāji, kaut vai tiesāšanās izdevumu un zaudētā laika dēļ.. Ja rektors tik slikts, tad vajadzēja labāk argumentēt, ja tā tikai personiskā atriebība, tad kādam par to vajadzētu atbildēt.. :) ar demisiju vai?
Runājošā galva
26. martā 15:46
Nebrīnos par Pitaru, nevar jau neko prasīt no dzērumā taisīta ar dzemdību traumu, bet Lerry domu gājiens mani satrauc. Tieši padomju un čekas laiki un paražas bija tādas, ka kāds no vadības var brīvi bez pamatojuma represēt apakšā stāvošos (te var arī pieminēt pašu Atmodas bārēju komjaunieti Šuplinsku). Lai kā gribētos, nedrīkst tā vienkārši bez pierādāma pamatojuma kādu pasludināt ārpus likuma. Bet, ja kāds grib, bet nesanāk (Šuplinska), tad ko par tādu no Pandoras lādes nākušu, lai labu pasaka?
Stulms da Pirds
26. martā 16:23
Kā savulaik SS pasludināja par noziedzīgu organizāciju , tāpat vajag pasludināt КПСС par noziedzīgu un visus apostoļus sarkanos un ziņotājus atlaist no vadošiem amatiem.
Kaspars Poišs
26. martā 22:08
Deļ kam valdības apstiprinājums, ja neapstiprināt vienalga nevar, nedrīkst???!!!.
jabis
26. martā 22:40
tad jau Baiba Broka atkal būs zirgā?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi