Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
EjTakTu
26. martā 11:30
Tiešām pašlaik tos dzīvniekus neviens nebaro?
Gints Kalns
26. martā 12:17
Kad gudri pārvaldītās valstīs ir krīze, valsts nevis izdāļā naudu bez darba palikušajiem PR speciālistiem un žurnālistieam, bet būvē ceļus, dambjus, kaut vai koncertzāles! Naudu ir jāpelna, kaut vai ielas slaukot vai žogus krāsojot!
Runājošā galva
26. martā 14:00
Vot paradokss... Bezdarbs palielinās, bet viņiem nav kas strādā... Vai kādam vēl ir jautājumi, kāpēc tā notiek? Laikam nevienam, izņemot pašus lauksaimniekus.
Ņina Ņiņčiks
26. martā 14:03
Es labprāt ietu un strādātu lauksaimniecības sfērā, bet 1.lielākā daļa saimniecību ir skopi maksāšanā. Un tā kā tagad atkal ir krīze, tad uz to spekulēt. 2.ir sieviešu diskriminācija. Man ir TR2 tiesības. Jā, es neesmu remontspējīga, bet uzskatu ka varu darba jomā dažām labām vecim pogas izgriezt. Un tikai nesakiet ka nav naudas ar ko maksāt. Es ļoti labi zinu kādi ir ienākumi un kādi izdevumi ir saimniecībām, jo ir bijusi pieredze darbā šajā sfērā.
Edzus Zvejnieks
26. martā 14:15
Nedrīkst, govs lidot nemāk.
Edzus Zvejnieks
26. martā 14:18
Par to naudu var pastrīdēties, degvielai cenas ir ļoti kritušās, bet tā izdevumos sastāda ļoti lielu daļu.Man besī Latvenergo, kas pie ļoti zemas cenas gāzei cenu elektrībai nesamazina.
Alvils Spilva
26. martā 15:07
Par strebekļa bļodu un labākajā gadijumā kreiso cigarešu paku....
Janis Klava
26. martā 17:39
stradnieki par vedrtiesu vienmer vajadzigi

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi