Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Armands Stikāns
25. martā 18:51
A tas ka PV atceļ vilcienu reisus ir ok?
Arturs Berzins
25. martā 19:10
No rita kad cilveki brauc uz darbu ,ar 43 Rigas pils autob .autobusaa no Skultes Marupes braucu paarpilditaa autobusaa un jau ar lielu kaveejumu darbaa ,vajadzetu kaadam noskaudities inficeetam tikai un tad prasa ieverot milzigu distanci 2 metri visur ,kaut kaa nelogiski ,man pagaidaam nav Covid-19 slim lapa bet laikam driz bus
Pote
25. martā 22:22
Varbūt vajadzētu atcelt tās stāvvietas par baiso maksu, lai cilvēki uz darbu varētu braukt ar personīgo transportu un neizmantot sabiedrisko.
Aigars Svikšs
25. martā 22:26
Braucieni vilcienā derētu kupeju veidā (katram sava istaba). Piegādā pārtiku ar maskām. Nevis vilcienu transports kā autobusos.
Asais Pipars
26. martā 07:39
Ko var d(i)rst..... izmantojot šo situāciju, viņi grib kriiiiitni ieekonomēt izmaksas, lai gada beigās, ar salūta zalvēm un šampanieša paukšķiem paziņotu, ka ir neeeenormāli uzlabota finansu situācija..... bet neviens tak nepateiks, ka tas ir uz pasažieru rēķina, nevis uz administratīvo un mistisko iepirkuma rēķina. Plus, ja ir mazāk reisu, attiecīgi, mazāk vajag šoferu un viņiem tak arī algas samazinas?! A zaķis, tas tik ir frukts, nu kā var mūldēt.... mēs visu laiku monitorējam situāciju..... tikai sabiedriskie ir piebāzti...
liene lapiņa
26. martā 09:39
"Rīgas satiksme" ir tieši vainojama epidēmijas izplatīšanā. Kad transporti bija normāli patukši (kaut 2 metri tur nekad nav bijuši), tad RS izdomāja tos samazināt. Un ne jau par 20%, kā paši sludina. Piemēram, 14.trolejbusa reisi tiek samazināti par 50%. Vakar un aizvakar 25.trolejbuss bija pārbāzts, un kādi 4 pasažieri klepoja... RS ir jāsoda par sabotāžu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi