Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Irena Nelsone
23. martā 17:50
Būtu labāk valdība likusi policistiem STINGRI uzraudzīt pašizolācijā esošos, nevis trenkāt pa baznīcām tantiņas.. :)
D. Bērziņa
23. martā 18:46
Nez, kam varētu būt interese tik ļoti izkaisīt šo slimību pa visu Latviju?
Erika Smilga
23. martā 18:59
Slēdziet tak robežas un lidostu, ka ari spēļu laukums un tirdzniecības centrus.. Visi tik vazājas apkart bez vajadzības.. Tak pasēdēt majas būs Jums labāk un citiem
Numi Dante
23. martā 19:11
Sveicu visus ar saulaino dienu uzsākšanos un rīt jau sola siltāku un tad vēl siltāku tas pirmkārt!ps:Ceru,ka viss šis beigsies aprīļa vidū un varēšu braukt ceļojumā!Kā arī vai tad tas nav labi,ka neviens nav devies līdz šim mūžībā!
Numi Dante
23. martā 19:12
Mājās ir visnotaļ garlaicīgi,sēdi pati!Par laimi ir ritenis,tādejādi var izlocīt locītavas.
Jelena A
23. martā 21:28
un cik vēl tādu būs? kāpēc nevar slēgt visas publiskas vietas, tur tāpat maz cilvēku?! Kāpēc nevar ieviest stingrus ierobežojumus uz 2-3 nedēļām? Tā vietā mocīsiemies 3-6 mēnešus, kamēr visi bravurīgie neapmirs? Kāpēc nevar nodrošināt cilvēkiem dezinfekcijas līdzekļus?LB solītais VIRUDES 30 eur maksā, citos veikalos līdz pat 100EUR!! Vai visi to var atļauties? Piespiestu visas alkoražotnes taisīt dezinfekcijas līdzekļus, nevis šņabi un būtu viss ok.
anda berzina
24. martā 08:55
Redziet kur loti labi parada,ka musu IDIOTUvaldiba ir gatava ARKARTAS krizem,aceraties, kad rakstija sakoties karam katram bus noteikts daudzums ko valsts dos katram iedzivotajam ,tad nu jajauta ,KUR IR DEZINFEKCIJAS LIDZEKLI,CIMDI,MASKAS .Cinieties ka variet pasi ,SLUPSTOSA IDIOTU valdiba ,turpina SLUPSTET.TA KA TIE KURI IZDZIVOS LOTI LUDZU LOTI KARTIGI ,IZVERTET PAR KO BALSOT ,tikai nekada gadijuma vairs par sim BEZATBILDIGAJAM,GENOCIDA PARTIJAM.Kuras vac visus vazankus atpakal ,lai vairak inficetu cilvekus,KUR IR VESELO CILVEKU CILVEKTIESIBAS,KAS VINUS AIZSTAVES pret siem VAZANKIEM,kuri pat BRIDINAJUMUS NENEMA VERA ,BET TURPINAJA LIDINATIES,
Inese Karnīte
24. martā 09:23
Vīrieši mirstība arī bez covida vienmēr bij augstāka par sieviešu. Jo viņi ir nu papildinājums cilvēkam y hromisoma, visi cilvēki pirmos 3 mēnešus ir x-hromisima kas ir sieviete, y hromosoma veidojās vēlāk, stiprākais protams vienmēr būs tas cilvēks kurš ir dabīgs nevis ar pievienojumu . Vīrieši nez kāpēc ir uzlikuši sevi predistālā ka stiprāko, diemžēl ta ir kļūda, apzinoties iekšēji ka viņie ir otrie pēc sievietēm viņi sāka vārīt sūdus visos laikmentos un pa visu pasauli, pie pasaules stūres ir veci nojūgušies veči Soras Bils Geis un vēl ducis traku veču, nu i līdz kam viņi ir noveduši pasauli līdz kariem epidemijam, nabadzbai, visās dzīvnieku kaituves strāda psihiski nelīdzsvaroti veči, pēc statistikas lielāks bomžu skaits ir vīrieši. Var turpināt ilgi un dikti. Protams ka viņu mirstība bij , ir, un būs lielāka.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi