Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
15. martā 17:04
Nu, Gundega, skaties, lai neparādās foto, Skudriņa redzēta Alfā.
Arvic Sauleskalns
15. martā 17:20
Karantīna? Bodē!? 🤔
Austris Hermanis
15. martā 17:31
Protams, jāvazājās apkārt pa pasauli,kad visi jau zina,ka ir problēmas ( nu ne jau pirms pusgada viņa tur aizbrauca ) ! Un Sipeniece tāda pati...
Kurmis Kurmis
15. martā 17:46
Un smieklīgi ir komentāri-pie mums nabadzība,pie mums mirst badā,nabadzīgākā valsts ES!Ha,ha-paskatoties Facebookā un palasot par ceļotājiem (ne jau par Eiropu ceļo)visās pasaules valstīs sajūta ,ka dzīvoju Monaco!:)
Ariel
15. martā 18:21
Zaipiss būtu labāk sēdējusi, kur esi! Šādu cilvēku dēļ mēs esam, kur esam!
Ieva Bauska
15. martā 18:28
Cilvēku bezatbildībai nav robežu... Teica sēdēt visiem mājās, tak nē... jāvazājas apkārt un jāatnes pārējiem tas vīruss.
romb
15. martā 18:33
Gundega ir malace - pati izdomāja plānu, kā tikt mājās, nevis gaudojās, ka valdība ir tā rīkojusies Covid-19 izplatīšanās laikā un slēdz daļēji robežas, un transportu. Lai arī pārējiem ceļotājiem pietiktu prāta, kā tikt mājās, nevis zākāt valsti un valdību.
Brrr
15. martā 18:46
Tu šeit nevienam inficētā slimniece neesi vajadzīga!!!!!
Andis Ziemelis
15. martā 18:53
DĒĻ tādiem cilvēkiem kas ceļo uz riska valstīm tad kad ir bīstami dabonam ciest visi pārējie. Tādiem vajadzēja piemērot izolāciju vai cietumsodu un liegumu atgriesties valstī kamēr karantīna nav beigusies
Dzintars Lielais
15. martā 19:12
Fanko Cohones
15. martā 19:41
Spriežot pēc bildes - jau slims cilvēks ar covid. Veselie vienu pašu masku nevalkā, jo vīrusu var uzņemt caur acs gļotādu - vajag obligāti brilles. Vienu pašu masku valkā slimie (vai vnk nezinīši) lai neizplatītu vīrusu ar pilieniem klepjot. Slimus cilvēkus valstī NELAIST !
Sons Bjors
15. martā 21:17
Nevajag laist atpakaļ valstī nevienu ja dumjiem cilvēkiem nepielec nepamest valstī nebraukt atpūsties citur.tagat stulbeņi sūdzas netiek mājas paši vainīgi vēl nabadziņi čikst.nevienu nelaist iekšā valstī nevajag atved visādu zarazu no citurienes muļķi tadi.tagat izbaudam sejas paši vainīgi.pirma vietā īra Rīga.iebrauc Rīga un visus pa ceļam aplipina.
Geņa Koloradoss
15. martā 22:24
Kur tai čurkai mājas? Sabile, Kabile? Kur tur vēl mellie ir nogruntējušies. Ar europas triperi brauc uz lv
Geņa Koloradoss
15. martā 23:52
Vēl jau viena čurka ar savu straponējamo ir iestrēgusi un vilksies atpakaļ nobabuīnu zemēm. Tā ar to kafijas krūzi uz galda. Čurkinstāna te vai
Laura Salina
16. martā 09:16
Visi klimst apkārt, bet pie pirmajiem sū.. brēkdami atgriežas mājās.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi