Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
12. martā 20:25
Dievs radija Adamu un Ievu, nevis Adamu un Stivenu! Ja homosexual nebutu heterosexual vecaki, vini pat nebutu piedzimusi!
Futs Bols
12. martā 20:39
Redzi, aivo, tu pats uzrakstīji, ka heteroseksuāliem vecākiem var piedzimt homoseksuāli bērni. Vai tāpēc viņi ir zemāki, nevērtīgāki cilvēki? Nē, un viņiem pienākas tādas pašas tiesības kā heteroseksuālajiem, tajā skaitā arī oficiāli reģistrēt savas attiecības.
Ingus Selevskis
12. martā 21:10
Un kur var parakstīties PRET šo kampaņu? Neatbalstu šādu perversu attiecību legalizēšanu. Ģimene ir divu pretēju dzimumu savienība, pārējais ir perversa parodija par šo tēmu. Padomijas gados tas bija krimināli sodāms noziegums.Tā es arī uz to skatos un ne es viens tāds.
Normunds Kārkliņš
12. martā 21:16
Kad cilvēki arvien mazāk stājas laulībā, izbauda brīvību un toesības, kaut kādiem p*darasiem vajag važas.
Antons Fjodorovičs Polučka
13. martā 02:46
Andis Ziemelis - pasaule jau ir pārapdzīvota,pēc divām,maksimums trim paaudzēm ,tas ir pēc 50-60 gadiem, cilvēkiem uz zemes lodes vairs nebūs vietas
Antons Fjodorovičs Polučka
13. martā 02:50
Futs Bols - pedofiliem arī ir heteroseksuali vecāki,vai tāpēc viņiem būtu jāliedz dzīvot dzīvi kādu tie vēlas???????Tas gan protams ierobežo vinu upuru tiesības,bet tas ir sīkums....galvenais degradētiem indivīdiem nodrošināt viņu tiesības
Eriks Ziders
13. martā 06:50
Shie izvirtuli jaizshauj ka slimi sunji
Uldis Dobriško
13. martā 10:07
Slimie slimos saprot un atbalsta saprašanas līmenī.
Vecais
13. martā 10:21
Kur var parakstīties par suņu un kaķu partnerattiecību reģistrēšanu?
Futs Bols
13. martā 10:27
Polučka, kāpēc tu salīdzini homoseksuālus cilvēkus, kuri neko ļaunu nedara, ar pedofiliem, kuri izdara kriminālus noziegumus? Kur loģika?
Futs Bols
13. martā 10:29
Ja kāds grib dzīvot kā Padomju Savienībā, lai dodas uz Krieviju. Tur vīrs drīkst sist sievu, un viņam par to nekas nebūs, toties gejus viņi šauj nost.
Vecais
13. martā 10:42
/Futs Bols Šodien 10:29/ Cik geji Krievijā jau ir nošauti? Kāpēc tu melo? Viņiem tur ir aizliegts publiski un ielām reklamēt savas perversijas, lai netraumētu bērnus. Un nekas vairāk.
Antons Fjodorovičs Polučka
13. martā 11:16
Futs Bols - es nesalīdzinu pedinus ar pedofiliem,es parādu cik absurdi ir tavi apgalvojumi.P.S. Daudzās pasaules valstīs homoseksuālisms ir krimināls noziegums ,kura kriminālais nodarījums ir sabiedrības degradācijas veicināšanā.P.P.S. Nīderlandē un Kanādā ir oficiālas pedofilu partijas.Kanādā tā pat balotējās vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi