Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
10. martā 07:05
Vienu jau atšāva,pārējie laikam nav neko mācījušies!
Artis Miltins
10. martā 09:30
JA MANTOJUMU ESI PIENEEMIS
JURIS MIKELSONS
10. martā 09:57
Kaut kas nav normāli !!! Iznāk , ja cilvēks nemaz nezina ,ka ir kāds nomiris un nepretendē uz mantojumu , viņam tomēr var piespriest mantojumu PARĀDU , bet ja nav mantojuma parāda , tad mantojums paliek valstij . No tā izriet ,ka valsts sadarbojas ar kreditoriem , lai iegūtu labumu .
Edzus Zvejnieks
10. martā 10:00
Teorētiski sanāk, ka varu mantot parādus no ,,7 pakāpes radinieka no baltās ķēves,, . interesanti gan tie likumi.
Stulms da Pirds
10. martā 10:28
Visa šī parazītu sistēma ir mums parādā .
Geņa Koloradoss
10. martā 10:51
Valsts nosprāga un palika parādā. Nu psrs. Gaidām tad tos parādus no mantinieka- putina krievijas.
Melānija
10. martā 11:29
Un tāpēc jau arī iedzīvotāji nepiekrīt to māju renovēšanai,jo tur jau arī ieķīlā dzīvokli apsaimniekotājs,un lūdzu,ja samaksāt nevari,banka dzīvokli atņem,vai,ja tas seniors nomirst,parāads paliek,un jāmaksā pēcnācējiem,gribi,vai negribi.
Dace Meldere
10. martā 12:58
Tas ir izdomāts likumiski,lai nekad nezaudētu naudu. stulbais aizdevējs. Bet- īpašumu banka jau nevar ielikt savā pilsētas skapīti. Šantažē cilvēku, kurš nevar paredzēt pašvaldības vai valsts izdarības. Piem. novadu reforma, kura sagādā neērtības attālumos , saistošajos noteikumos.Pasta pakalpojumos. Bērni redzot vecāku neveiksmi ir piesardzīgi. Neapdomīgā tūrisma veicināšana ir klaidoņu bizness.
Armands Mošņikovs
10. martā 12:58
Tad jau ja zeks nomirst cietumā viņa neatsēdēto termiņu jāturpina Izciest viņa manteniekam
Jānis Kalvis
10. martā 13:37
Ja senči ir bijuši tuvi,tad vienalga,lai tas ir dārgāk,bet tā lieta vismaz būs ar viņu auru un tas ir svarīgāks pa naudu.Kārtējais mēģinājums iekasēt vairāk naudas.
Edward
10. martā 15:29
Visvieglak dzivojas tiem kas nedzenas pec laicigas mantas, ko tapat kapa lidz nepakert skumji nolukoties uz tadiem kuri visu muzu raususi ka negudri un gala rezultata neko vairak sava nozelojama dzive nav redzejusi ka darbu un muzigo dzisanos pec naudas , nospragstot piederigiem atliek tik brinities kadus suu aizgajejs sakrajis un vest uz izgastuvi lielako dalu
Haks Piterss
11. martā 17:34
Un smagos noziegumos aizdomās turētais ANDRIS ŠĶĒLE nemaz netaisās atdot valstij parādu 1 miljonu LATU ! Lai atdod bērni !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi