Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Geņa Koloradoss
26. februārī 22:26
Kļūda bija atgūstot neatkarību neapmaksāt biļetes tiem krieviem uz viņu etnisko dzimteni
Alida Djatlika
26. februārī 22:50
Ko gan var citu gaidīt, pilna Rīga ar okupantiem. Bet nu , vel nav vakars, kas zina kas var notikt.
Janis Laimins
27. februārī 01:41
Nekad latviets nebūs vairs saimnieks Rīgā
Egons Vaimans
27. februārī 02:23
Vai utainajiem nebūtu pienācis laiks lasīties Pleskavas virzienā?
Salvis Dišlers
27. februārī 02:31
Saskaņa līderi, ka jau es gaidīju! Vēl jau daudzi atbalstītāji slepjas vai netika aptaujati, galējais pārsvars būs daudz lielāks, ar pārliecinošu Saskaņas uzvaru!
Dzintars Lielais
27. februārī 06:54
Kopā 37% tas ir vairākums. Saskaņa rullē!
Aija Darzniece
27. februārī 07:19
Vai kāds tad var paskaidrot, kam visa šī peripētija ar domes maiņu ir vajadzīga? Katram tak skaidrs, ka.procentuāli nekas kardināli nemainīsies
Svētais Naivums
27. februārī 07:29
> Dzintars LielaisŠodien 06:54 Sakaņotie pilnīgi neko nerullē, pat asfaltu, jo nemaz nejēdz rullēt. Vispirms rakstu izlasi un tad, sāc nesakarīgi klabināt. Aptaujas veiktas pirms divām nedēļām, kad vēl nebija zināmi, nedz saraksti nedz sarakstu līderi, līdz ar to pašlaik situācija jau ir savādāka. Krievu skolu aizstāvis atbaidīs daļu latvisko vēlētāju. Ņemot vērā konstati stabilo saskaņoto vēlētāju samazināšanos katrās vēlēšanās un GKRistu atvienošanu, es teiktu ka saskaņoto griesti šobrīd ir 10 - 12%. Ja objektīvi, tad 11% ir paša laikā. Domāju, rezultās būs analogs Saeimai, saskaņotie uzvarēs, bet vairākumu veidos JKP, AParisti, Vienotība ar reģioniem un Nacionālie ar progresistiem + GKR kā piekabe nepieciešamības gadījumā
Onslows
27. februārī 08:15
aptauju organizēja rossejas savienība?
Dzintars Lielais
27. februārī 08:16
Svētais Naivums: kā parasti ,visas tavas prognozes līdzīgas Latvijas ģeometeroloģiskā centra ziņām. Ticamība 1-2%...
Alida Djatlika
27. februārī 08:27
JANIS LAIMINS, tu nekad savā dzīvē vairs laimīgs nebūsi. Bet latvietis bija, ir un būs saimnieks savā zemē, tikai tikai jāistaisno mugura un jāiet uz priekšu un nedrīkst ienaidniekiem ļaut varu.
Svētais Naivums
27. februārī 08:29
> Dzintars Lielais Šodien 08:16 Tās nav manas prognozes, tā ir elementāra Saeimas/ pāsvaldību vēlēšanu statistika, sākot ar 2000 - šajiem. Ja cilvēkam ir ar ko domāt, tad pilnigi, vēsā mierā var izsecināt vēlēšanu rezultātu.
j90w
27. februārī 09:03
Ko lai saka, Tie kuri sabalsos par S. Tiem ļoti patīk, ka viņus apkrāpj, apkāš un apzog. приятель, они не только крадут говорящих на латышском языке, но и тебя тоже, ты просто не хочешь этого понимать и не хочешь жить в лучшей стране, а твоя же ворует свою!
Astrida Litauniece
27. februārī 09:03
Vai tad nebija runa, ka tie, kuri jau salaida Rīgu "'sviestā"', tie nedrīkst balotēties. Tas būtu tikai godīgi. Un nekāda "'saskaņa"' Rīgai klāt netiktu.
Ainars Vīndedzis
27. februārī 09:57
Vismaz 1/3 daļa no aptaujātajiem nemaz nav pilsoņi kas balsot nedrīkst!Nu dabūs tā Saskaņa 12-15 vietas.Un tad?Liela muiža.RD ir 60 vietas! PRET Saskaņu un LKS!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi