Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
49 komentāri
Sakārtot:
Akmens
23. februārī 06:32
Tak arī tajos lētajos Lietuvas benzīntankos degviela nāk no tās pašas trubas kur cirkuļa degviela. Kpc neraksta ka LV lielāki nodokļi degvielai tpc dārgāka. Laikam šogad cilvēki daudz vairāk iepērkas Lietuvā tpc tādi biedēšanas raksti. Es Lv pēdējoreiz decembrī pildījos, par cik 2x mēnesī sanāk braukt uz LT, tad pildos arii tur. Citreiz it sevišķi brīvdienās pilns stāvlaukums ar lv numuriem.. Un degvielai nav nekāda vaina, patēriņš tāds pats kā no cirkuļa. Es vēl saprastu ja būtu degviela no dažādām rūpnīcām.
jabis
23. februārī 06:54
par gaisa kondensātu gan bēdas nav - to absorbē bioetanols. Šnabī ūdeni neatradīsi, ja vien alkohols deļ mazās koncentrācijas nebūtu nosaucams par ūdens piesārņotāju.
Andris Daugiallo
23. februārī 06:58
Autors tikai vienu aizmirsa pieminēt,ka Lietuvā un Igaunijā degvielas cenā ir klāt tā saucamais ceļa nodoklis,kuru Latvijā maksā pie tehapskates.
Arturs Calitis
23. februārī 07:17
Vakar Mažeiķos Circle K dīzelis bija 1,10 bez kartes,lētākais nezināmā uzpildes stacijā bija ,1,04.
Dzintars Lielais
23. februārī 07:18
Fui! Leišu benzīns ir slikts ! Mums ir visādas piedevas/sāls,pipari/ un havaja par velti!
Svētais Naivums
23. februārī 07:32
> Dzintars Lielais Šodien 07:18 "Gudrs un asprātīgs" esi. kā pukina zābaks. Tā tu Ļielaisa, par sevi domā?
Buuu
23. februārī 07:37
Brauc cilvēki iepirkties uz Lietuvu, tādā veidā ieekonomējot. Arī zāles un dažādi vitamīni tur nesalīdzināmi lētāki. Kamēr mūsu politiķi slinko un gudri mūld, tikmēr mēs barojam leišu ekonomiku
JanisM
23. februārī 07:53
valdibas/ dāvana/ piedevām, ne katrs motors var strādāt ar etanolu, iesaku painteresēties, tagad jābrauc 98to...
Runājošā galva
23. februārī 08:09
Laikam nenormāli slikta realitāte ar akcīzes ieņēmumiem, ja reiz šāds raksts tapis. Cik stulbam demagogam ir jābūt, lai noticētu, ka leišos visi visu dara blēdīgi kā Āfrikā, bet Latvijā visi bezsniega ziemā tādi spilgti balti un pūkaini. Pie visa vainīga akcīzes pacelšana no janvāra (kā to raksta arī pirmais komentārs)... Ekonomikas giganti ar juristu un bērnudārza audzinātāju izglītību acu priekšā apdir...šas...
bigdormouse
23. februārī 08:11
Kādēļ reklāmas raksts nav pie reklāmas?
Svētais Naivums
23. februārī 08:19
> Buuu Šodien 07:37 Tas, ko tu dēvē par ieekonomēšanu ir stipri apšaubāma un iluzora lieta.Ja tu nedzīvo blakus robežai, tad tev ir jāpatērē kaut kāds laiks un degviela, lai nokļūtu tai kaimiņzemē( jāiegādājas degviela šiet). Aizbraucot tur jāpiepērk pilna mašīna, citādi atkal doties, nav jēgas. Pilnāks transports nozīmē lielāku degvielas patēriņu. Kur ir izdevīgums? Stipri šaubos vai kādas zāles var iegādāties Lietuvā, ja tiek izrakstīta e-recepte.Par papīra receptēm nezinu, bet domāju, ka arī pret tām diezvai izsniegs zāles citas valsts pilsonim( kaut arī draudzīgas valsts).
Aiva Atte
23. februārī 08:26
Eiropas standarti uz degvielu ir eiropā,vai Lietuva nav eiropā?Fantazētāji vai pasūtīts raksts,kāpēc Cirkl ir dārgākā degviela,gaidu rakstu!
MikeKoglin
23. februārī 08:29
Cik lielam slimniekam ir jābūt,lai dēļ 20 centiem brauktu uz LTpēc degvielas???????
Stepesvilks
23. februārī 08:30
Apbrīnojama loģika - ja ir lētāk, tad ir aizdomas, ka sliktāk. Maksas WC piesaukšana vispār ir bērnu demagoģijas līmenī. No tāda viedokļa sanāk, ka Igaunijā DUS WC ir ne tikai par velti, bet procesa beigās vēl Givenchy parfīmu no poda uzsmidzina uz pakaļas. Jo tur, lūk, degviela esot visdārgākā :)))
MikeKoglin
23. februārī 08:31
Santīmu pisēju tauta..un viss

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi