Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
79 komentāri
Sakārtot:
Aigars Siliņš
20. februārī 13:15
Nu i labi!Par civilstrīdu un sava bērna aizvešanu dot 15 gadus...tas ir netaisnīgi. Ir tā Misāne pasaules staigule,bet jau dabujusi sodu par savu nesavākto dzīvi.Un DĀR aparteīda sistēmā augušos neizmainīsi...augstprātība un nekārtība(jo melnir kalpi savāks)tur ir asinīs.
Laila S.
20. februārī 13:17
Veselais saprāts ir uzvarējis. Tagad cerams, ka prezidents izmantos savu varu un amnestēs Misāni. Finansu noziegumi, dokumentu viltosana, bērnu nolaupīšana navverā ņemami noziegumi. VIņa ir jāatbrīvo NEKAVĒJOTIES! Pie reizes jāprasa konpensācija no Danijas par to, ka tik ilgi neizdeva Latvijai. Un pie reizes vel jāprasa kompensācija no ECT par to, ka atteica izdot līgumu Danijai izdot Misāni DĀR. #BrīvībuMisānei!
Viesturs Qaidukēvičs
20. februārī 13:19
Būtu tā smirdīgās feministes un valsts iestādes uztraukušās, kad LR pilsoni (vīrieti) izdeva tiesāšanai ASV... Tagad vēl LR nodokļu maksātājiem vajadzēs maksāt par tās, visticamāk, noziedznieces likumpārkāpumu izmeklēšanu, tiesāšanu un uzturēšanu cietumā. Katram iesaistītajam vajadzētu likt personīgi par to maksāt :)
Kurmis Kurmis
20. februārī 13:20
Nu vismaz tā!Ceru,ka varēs tikties ar saviem bērniem!Latvijas tiesai būs darbs! Bet tagad ne par tēmu!Kas Jauns!Kas ar jums notiek,kā pavēles jūs pildiet???Nepārtraukti te parādās reklāmas par pelnīšanu un seksa kanāliem!Tad jūs nedzēšat komentāru,bet tikko es iepriekšējā rakstā ierakstu,ka BRIKS valstis nav mums saistošas tad uzreiz izdzēš,ir kā es kādu rupjību būtu uzrakstījis! Patricia lance ar viltotu profilu izplata viltus ziņas,kā apkačakrēt tautu,bet portāls Kas jauns to atļauj!
Runājošā galva
20. februārī 13:21
Urrā! Bērni tomēr drīkstēs spēlēties ar LEGO (citādi nobijos, ka papildus pazaudētajai eksakto zinību paaudzei pieplusosies paaudze, kas nespēj arī loģiski konstruēt, un tad Maksimas gadījums būs tikai ziediņi...) Nebūs tomēr jāpiesaka karš Dānijai, bet nesūtīt mūsu zvaigznes uz Eirovīziju tomēr vajadzētu apdomāt. Kāpēc mums jārāda savi talanti tiem, kas mūs nesaprot?!
Runājošā galva
20. februārī 13:26
Pareizi, Laila! Sadodamies rokās un ejam pie prezidenta pils pieprasīt brīvību Misānei un visiem, kas cietuši no tiesībsargājošo iestāžu un finanšu uzraudzības iestāžu terora, kas neļauj brīvi cilvēkam izvēlēties, ko apjāt un nogalināt, un ko nē...
Ragnars Spiciņš
20. februārī 13:28
Labrīt visiem. Ļoti labs lēmums. Ļoti daudz cilvēki tikai pēc tā ko raksta ziņas ie gatavi notiesāt Misāni praktiski uz nāvi. Ja jau bērns ir tik svarīgs , tad kpc jāliek cietumā māti? Jebkurā gadījumā , tad bērni paliek bez viena no vecākiem.
Futs Bols
20. februārī 13:30
Urā, mēs uzvarējām! Ir labi apzināties, ka Latvijas valsts var aizstāvēt savus pilsoņus.
bigdormouse
20. februārī 13:38
Skumji raugos komentāros. Protams, naivi cerēt te atrast saprātīgas domas. Tomēr tas ir nomācošs skats - vai tiešām faktiski vairs nav ļaudis, kuri vispār spēj domāt un spēj domāt paši.... Praktiski gandrīz visi tic katram vārdam, kuru propagandas rīki pauduši un gatavi skriet pakaļ katrai jaunai modei. Jā, mans skatījums uz šo procesu būtiski atšķiras no propagandas uzmācīgi ieprogrammētā šobrīd pareizā viedokļa.
Laila S.
20. februārī 13:39
Raimonds Briedis. Kas tev par problēmām?Riebjas, ka taisnīgums uzvar?
Svētais Naivums
20. februārī 13:40
> Laila S. Šodien 13:17 Kā izpaužās veselais saprāts? Tagad viņa sēdēs Latvijā ilgi un ļoti nopietni( to uzraudzīs starptautikā sabiedrība, jo skandāls ir bijis skaļš) un bērni tiks atdoti audžu ģimeņu aprūpē, jo vēl nav skaidrs kas būs ar viņējās māsu un iepriekšējo bijušo, kā nozieguma veicinātājiem un līdzdalībniekiem. Patiesībā neskaidrību ir daudz, daudz vairāk, kā ja viņējo izdotu DĀR.
Raimonds Briedis
20. februārī 13:43
Problēma esi Tu un tavi debīlie komentāri.
Laila S.
20. februārī 13:44
Tas ir nonsenss, Prezidentam ir jāamnestē Misāne. Viņa ir nevainīga!
Ainars Vīndedzis
20. februārī 13:45
Nu tie "latvijci" kas rakstja Putinam var noslaucīt ar roku savus dibenus! D Latvijas cilvēki(!),to atbalsts ir uzvarējuši,tieši tā to uzveru.Latvijas ģenerālprokuratūrai milzīga mācība!
Raimonds Briedis
20. februārī 13:47
Pierādi ar faktiem to,ka viņa ir nevainīga!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi