Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
48 komentāri
Sakārtot:
Edmunde Ozola
20. februārī 06:06
Nu šamās Misānes epopeja noriebusies tikpat kā kivičskulmes epopeja. Savāriji sūdus, atbildi par to, bet nevis visiem spēkiem tēlo svēto mocekli. Kad vajadzēja sūdus ievārīt, tad Latvijas valsts nahren nebija vajadzīga, tagad gaudo pa visu pasauli pēc Latvijas palīdzības. Citā rakstā komentāros viena daiļava par Misānes bērna tēvu izteicās...ja jau viņš tik labs, tad ko tad no viņa aizgāja iepriekšējās sievas? A tas, ka pašai Misānei katrs bērns no cita vīrieša, to gan nepamanīja. Tā kā tāds ar tādu satikās. Noriebies pat virsrakstus lasīt. Bāba bija starptautiskā meklēšanā, bet tēlo no sevis nezin ko. Aš mafijas krustmāte gandrīz vai🤣🤣🤣
kss2
20. februārī 07:22
Oi lai tak beidz telot svētas govis! Šitā gudrā runātāja ir līdzdalībniece un faktiski izskatās ,ka māsiņa ar savām bravūrīgi agresīvām idejām ir palīdzējusi otrai māsai nonākt tur kur viņa ir.Šitai gudrajai arī jāuzņemas sava vainas daļa!
Antons Fjodorovičs Polučka
20. februārī 07:22
Saliekot visu pa plauktiņiem,visai skaidri iezīmējas aina,kas neliecina neko labu par Misāni.Jau pats fakts,ka ir veikti alkoholima testi liecina,ka sieviete nav vienaldzīga pret alkoholu.Divas trešdaļas LV bāriņtiesas darbinieku ir socialā darbinieka līmenī un bez psihaloga diploma,bet Misānes pārstāves izteikumi šai sakarā,izskatās pēc skaidra mēģinājuma nomelnot personu,kuras viedokli daudzi ņemtu vērā.Un to visu saskaitot kopā............veidojas visai negatīvs Misānes tēls.
Agris Svarcs
20. februārī 07:31
izskats par daudz ko liecina...
Ivars Magone
20. februārī 07:32
Melo abas puses. Trešā puse ir informatīvā telpa, kas faktus pasniedz tā lai tie būtu interesanti un celtu reitingus. Patiesība tur tik, cik melns aiz naga.
Svētais Naivums
20. februārī 07:33
Vai tikai nav tā, ka civilizētā sabiedrībā, visus šos viltotos dokumentus, testus, ārstu apmeklējumus, abu pušu stāstus ir jāvērtē tikai un vienīgi tiesai? Patiesībā visu šo publicējot tiek veidots sabiedrības viedoklis, lai izdarītu spiedienu uz lēmumu pieņemšanu. Kuras valsts tiesa tā būs kura visu iztiesās to mēs vēl redzēsim, bet ar katru dienu vairāk izskatās ka tai ir jābūt tikai un vienīgi DĀR tiesai. Lai viņi paši skaidro visu to šmuci, kura ir notikusi viņu zemē. P.S. Pēc visa sarunāta un sadrukātā Misānei tagad būs jāsēž arī Latvijā, jo ir pievērsta parāk liela starptautiska uzmanība. Jāsēž būs ilgi, varbūt ne tik ilgi, cik DĀR, bet ilgi.
Maris Mednis
20. februārī 07:42
Fakts: Johana Groblera jaunākais dēls ir visnepieklājīgākais. Pārējie fakti arī no tās pašas sērijas?
Aivars Znotins
20. februārī 07:53
Lasot šo te,noskatoties vakar Dombura raidījumu,tikai viens secinājums -tāda pat KRĀPNIECE kā Kristīne Misāne ir arī Mārīte Batraka-MELE,NOZIEGUMA LĪDZDALIBNIECE u.t.tizskatās ,ka ar "sveci pie Groblera un Misānes gultas stāvējusi"... pret pašu BATRAKU ir jāierosina krimināllieta par līdzdalību NOZIEGUMĀ,tā tālāku -AGRESĪVAS AIZSTĀVĪBASKAMPAŅAS ORGANIZĒŠANU ,dezinformējot sabiedrību,pamatā sieviešu ,lietas būtību nepārzinošu,iesaistīšanu nu jau ārējās izpausmēs kā SIEVIEŠU ŠOVINISMU LATVIJĀ.
Ivo Kiršblats
20. februārī 07:55
Ka abas māšeles devās pasaulē turīgus vīrus meklēt, tas tipa nekas. Tikko juta, ka sanākuši sūdi dzeerot un notrallinot svešu naudu, atcerējās, ka latvietes un valstij jāpalīdz. Izdod abas šmaras, lai pasēž būrī. Vēmiens nāk no abām.
Kristaps
20. februārī 08:03
cūka tāda gan jau nabaga čali uzmeta , māsa viņai pēc baigās štervas izskatās !!!
Haks Piterss
20. februārī 08:23
Ko tā noziegumu plānošanā un izdarīšanā iesaistītā klabata te grab ? Gatavo tik suhārus arī sev ....
Andrejs Kovaļenko
20. februārī 08:32
Ir tāda lieta, kā nevainības prezumpcija. Tiesa visu saliks pa savām vietām.
janis
20. februārī 08:45
Stradiņu dakteris ne tādu vien spriedumu ir uzrakstījis par henessy pudeli un aploksni. Šeit atkal ir vārds pret vārdu. Lielās aizdomas ka abas puses reāli ko d i r š
p.s.
20. februārī 09:17
Jāliek lietā melu detektors.
Antons Fjodorovičs Polučka
20. februārī 10:00
Andrejs Kovaļenko - nevainības???:):):):):):)Varbūt tomēr nevainīguma?Bet nu katrs to pasauli redz caur savas sāpes prizmu:):):):)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi