Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
Irena Nelsone
16. februārī 17:10
Prezidentam taisnība! Vajag darīt visu IESPĒJAMO, jo tā tomēr Latvijas pilsone un bērnu māte!!! Pat, ja viņa daļēji vainīga konfliktā - vai bērnu interesēs ir zaudēt māti uz 14 gadiem>?? Tātad lemt bērnus faktiski bāreņu liktenim, bet sievieti - 14 gadu ilgumā - izslēgšanai no darba dzīves, kas cita starpā sabiedrībai var dot labumu kaut vai nodokļu veidā, ko viņa strādājot maksātu, bet, ja viņa sēdēs cietumā, sabiedrībai - vienalga DĀR vai Latvijā - būs šo personu jāuztur.. Kur loģika? Kur izdevīgums?
Māris Zommers
16. februārī 17:13
Vēl pirms dažām šis prezidenta izstrādājums šļupstēja, ka "tas ir neatkarīgas Dānijas tiesas lēmums un to nevar ietekmēt tiesiskā valstī nedz Dānijas valdība, nedz Latvijas valdība, nedz Dienvidāfrikas, ne kāda cita. Tā ir tiesas neatkarība". Kas pēkšņi mainījies? Vai sviluma smaka Rīgas pilī?
Ainārs Skuja
16. februārī 17:17
Prokuratūrai bija uzspļaut uz Dānijas piedāvājumu. Ko var izlemt, kādu cūku fermu aizklapēt ciet, nu vienīgi, kādu vietējo uzņēmēju nogremdēt. Varētu palikt ko darīt ar tranzīta samazinājumu Ventspils ostā. Varbūt palūgt pret kādu sankcijas ieviest.
Ainārs Skuja
16. februārī 17:18
Gan jau nolēms bērnus atgriezt tēvam.
Egle
16. februārī 17:20
Es neizjūtu nekādu soladiridādi Misānes jautājumā, Dānijas tiesa, manuprāt, ir kompetentāka šajā jautājumā par latvijas valdību un tautu un es pirmkārt atbalstu tiesiskumu un tainsīgumu, ne emocijas.
Stulms da Pirds
16. februārī 17:24
eglij , tavas jušanas izjūt vēl homoseksuāli paviāni ... :D
Ādolfs Nāks
16. februārī 17:26
Vai Latvijai Interpola orderi nav saistoši? Kaut kādu datoriķi, lai atdotu ASV, omega caur 5. stāva logu Imantā šturmēja. Kad pirka lidmašīnas biļeti, noteikti bija pamanāma. Vienīgi, kad aizturētu, tāpat uz DĀR būtu jāsūta.
Bergmanis Maris
16. februārī 17:29
Veja raditajs,vai tomer Prezis-vakar saka vienu un nu Juta,ka nebus "Koshers " ?
Sarma Saliņa
16. februārī 17:31
Paldies Prezidenta kungam, ka tomēr nav vienaldzīgs šajā Latvijas pilsones lietā! Cerēsim, ka veselais saprāts mūsu valstsvīriem uzvarēs, un Kristīne Misāne netiks izdota DĀR! Bērniem ir vajadzīga mamma!
Ainārs Skuja
16. februārī 17:31
Sapulce nolēms, kā sniegs palīdzību, kārtējā butaforijas priekš tautas. Nevienam neinteresē Misāne. Ja interesētu LV pilsoņi, sen jau prokuratūrā būtu pārņēmusi Misāni no dāņiem.
Stulms da Pirds
16. februārī 17:31
Ādolfs tevi par āriešu izdošanu izkūpinātu atmosfērā. Nodarbojies labāk ar skriešanu , savādāk aptaukošanās jau apdraud intelektu , kurš , starp citu , ir tikai instruments .
Egle
16. februārī 17:36
īstenībā, jo lielāks atbalsts tai misānei,jo kaut kāda iemesla pēc man vairāk gribas, lai viņu izdod DAR vai atņem bērnus, jo tas atbalsts ir pilnīgi neloģisks un nāk no kaut kādām patupām emocionālām mātītēm. Viņa nolaupīja DAR pilsoņus un atšķīra no Tēva nelegāli izvedot uz Dāniju, kāda vēl māte būs tiem bērniem,, viņa nemaz negrasījās palikt Latvijā, bet kaut kāda dīvaina iemesle pēc uz Mozambiku lidoja caur Dāniju, lai jau viņu izdod Latvijai, tikai cietumu viņa ir tāpat pelnījusi un bērnus ir tiesīgs redzēt Tēvs, kuram ir citii bērni un kuriem Misāni likās nez kādēļ šausmīga, bet tēvu atbalsta un arī Misānes bērni mīl tēvu. Kāds vēl taisnīgums, taisnīgums būs, kad DAR pilsoņi atgriezīsies mājās, bet Misāne saņems sodu.
Stulms da Pirds
16. februārī 17:42
eglij, tev nav nekāda dziļāka pamata spriest par bērniem , jo esi izvēlējies involutīvu attīstības ceļu , kurš neparedz bērnu radīšanu.
Ainārs Skuja
16. februārī 17:43
Starptautiski esam čau, vienīgais varam kādam veikt pskalpojumu ar sankcijām, varam vietējos uzņēmējus nogremdēt. Starptautiski varam izteikt līdzjūtību un vairāk neko.
Stulms da Pirds
16. februārī 17:48
Nu , cerība vienmēr paliek ...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi