Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
71 komentārs
Sakārtot:
Egle
16. februārī 13:41
Latvijā homofobija no latvāņu puses ir ļoti izplatīta.
СТАЛКЕР
16. februārī 13:41
Neatbalstu noziedzniekus.
Salvis Dišlers
16. februārī 13:41
Vajag pieteikt karu Dānijai.... vai palēkāt...
Dzintars Lielais
16. februārī 13:50
Cik maksā šādas akcijas uzrīkot,iesaistīt advokātus,mēdijus,personības .Šajā pasaulē pat par velti uz tualeti nevar aiziet.
romb
16. februārī 13:53
Neesmu necilvēks, bet nevaru nostāties Misānes pusē. Savā laikā Misāne labprātīgi aizbrauca no Latvijas uz DĀR, kur viņai piedzima bērni. Bērni gan jau ir DĀR pilsoņi? Viņa saprata uz kurieni brauc un kādas var būt sekas, jo ir dažādas tradīcijas un kultūras. Tad Misānei Latvija nebija vajadzīga. Mīlestība nav mūžīga nevienā valstī. Tagad, kad Misānei ir radušās problēmas, tad atcerējās Latviju. Saprotu Latvijas un Dānijas ģenerālprokuratūru, - bērni ir DĀR pilsoņi un Misāne tos ir nozagusi... Žēl, protams, ka Misānei ar mīlestību DĀR nepaveicās, bet visbiežāk mīlestība nav mūžīga nevienā valstī...
Laila S.
16. februārī 13:55
Tiem kas ir par Misanes izdošanu galvā kakucis.
Jelena A
16. februārī 13:56
Jo vairāk lasu par Misānes lietu, jo vairāk liekas, ka mūs - tautu mēģina iežēlināt un izmantot, lai izvilktu noziedznieci no cietuma. Rakstā skaidri un gaiši ir rakstīts "kur viņai draud 15 gadu cietumsods par pašas bērna nolaupīšanu un citām apsūdzībām." Kas ir tās "citas apsūdzības"? Tik daudz nepateiktu lietu un nesakritību, ka zūd ticamības moments.
jabis
16. februārī 14:19
lai latvieši nozog to viņas veci un pēc tam iemaina šo pret smagos noziegumos apsūdzēto Misāni
Raimonds Briedis
16. februārī 14:19
Laila aizver savu muti,no kurienes tu te tāda debīļiķe uzradies. Un jā,nospļauties par to misāni.
Sēņu vecis
16. februārī 14:20
Nu cik var šitās muļķuzemes atrakcijas . Papritestēt, lai šo penšu sirds zālēm valsts daļu kompensē, tur neviens neaizvilksies . Bet kur klaunāde ar Vilnotības lietussargu revolūciju un krastmalā kopā ar Viestury Dūli padedzināt salmu oligarhu, palēkāt ap to barā kā afrikāņiem, cerot, ka uzreiz leiputrija sāksies, tur tūkstošus aunu savāc.
Edmunde Ozola
16. februārī 14:26
Kāds sakars Bīvības piemineklim ar noziedzniekiem?
Rikijs Kalns
16. februārī 14:27
Mani pārsteidz daudzu cilvēku aprobežotais prāts! Te jau nav runa par vienu konkrētu cilvēku K.Misāni! Te skaidri un ļoti saprotami redzams,ka Latvijas valsts vadītājiem,nav nedz interese,nedz vēlēšanās aizstāvēt savu tautiešus,kas viņiem pat trauē lepnos ikdienas priekus.Jūs,kas te izsmejat šo sievieti un viņas radušos problēmu padomājiet,ka var notikt ar jums jebkuru kas līdzīgs un tad neraudiet,ka Latvija jums nenāk palīgā!
Rikijs Kalns
16. februārī 14:29
Diemžēl,bet es ticu,ka Latvija vēl tikai būs,kā to savulaik paredzēja Eižens Finks un tad šie nodevēji,liekuļi un līdēji ar vienu vēzienu nonāks vēstures mešlainē,kur jau viņus gaidīs nodevēju varza no tiem tālajiem un ne tik tālajiem Laika posmiem!
Emma Pupa
16. februārī 14:29
Ak, dieniņ, cik daudz nozombēti cilvēki!!! Trallina atkal dziesmiņas pie pieminekļa. Brīnos, ka tik viegli ir izskalot smadzenes. Skaidri ir teikts, ka Misānei ir izvirzītas apsūdzības arī citos pārkāpumos, ne tikai saistībā ar bērniem..bet to jau neviens no tām vistām-klukstēm pat dzirdēt negrib. Maļ tik to savu bērnu tēmu. Bet Misānei tas ir izdevīgi, pati taču juriste, saprot, ka bērnu tēma visām mātēm sāpīga. Nu tad vienīgā apsūdzība = vardarbība ģimenē, varbūt, ka izdosies izrullēt no tiesas. Dāņi nav muļķi, tos nevar kā latviešus apvest ap stūri.
Edmunde Ozola
16. februārī 14:30
Rikijs Kalns, neveic noziegumu un nebūsi tādā situācijā. Tik vienkārši viss.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi