Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
anda berzina
14. februārī 20:17
Protams kad puce nepatikami parsteigts,jo tacu nevares pravu naudas zuksni ieslidinat kabata.
Lolita L.
14. februārī 21:25
Ciļvēks tā centās tā centās un še tev,nekādas klausīšanas!
Laila S.
14. februārī 21:31
Naciķi un konservboomeri tik zin kā ar kukuļiem un korupcijas shēmā nomelnot vienīgo normālo partiju Saeimā. PAR ir vis gaišākie un gudrākie cilveki, kuri iestajas par LGBT laulībām, minoritāšu tiesībām, nedokumentēto imigrantu uzņemšanu, līdzekļu piešķiršanu cīņai ar globālo sasilšanu utt. Viņēle, Pūce un Pabriks ir vienīgie kompitentie šajā Saeimā! Bet naciķiem tik svarīgas savas debilās pagatnes idejas. Progresīvisms plaukst visur rietumos!
Ilvars Mičs
14. februārī 21:50
LGBT ir sātana iniciēta kustība ar elles deguma smaku. 2019.gadā LGBT Briselē rīkoja surogātbērnu pārdošanu homoseksuāliem pāriem. Surogātmātēm tika samaksāts par grūtniecības iestāšanās faktu un par sava bērna pārdošanu, atkārtoju, pārdošanu svešiem cilvēkiem. LGBT projekts nopirkt jaundzimušos bērnus ir ļoti grēcīgs un nolādēts. Turklāt, kad LGBT praida gājienos, vīrieši un sievietes ir puspliki daudzu bērnu priekšā, tā ir pornogrāfija un netiklība un pārkāpj Bērnu tiesību aizsardzības normas. Daži LGBT draq queen pārstāvji, kas slēpjas aiz sieviešu apģērbiem, ir bijušie pedofīli. Vairākums LGBT kustība aizstāv pedofīlismu un abortus. ;Genderisma ideoloģija ir LGBT ideja, ka vīrietis, ja viņš jūtas kā sieviete, viņš, piemēram, var apmeklēt sieviešu touletes. LGBT ietekmē daudzās valstīs ir pazuduši jēdzieni "māte un tēvs", vietā nākuši vecāki "X un Y"". LGBT seksualizācijas izglītības progrāmmās ir plāns iemācīt bērnus masturbēt jau no bērnudārza vecuma - (piemēram, Lielbritānija). p.s. Kamēr partija PAR sēž saeimā, viņu bērni, kaimiņbērni, Latvijas bāreņi ieejot jebkurā pārtikas veikalā skatās alkohola un narkotiku reklāmu, jo alkohols kā narkotika atrodas veikalu pirmajās rindās un redzamākajos plauktos. Arī partijai "Attīstība PAR" alkohola biznesa intereses ir svarīgākas par bērnu, kas vienkārši ieiet veikalā... tas pats attiecas uz visu Latvijas sabiedrību kopumā šajā jautājumā!
Haks Piterss
14. februārī 23:53
Nu gan pidrilla ierāva pamatīgu skabargu savā dirsā ! Eiropa skaidri lika saprast , ka čalis nepamatoti aizņem savu krēslu ....
Māris Bāris
15. februārī 06:30
100 punkti pitersam , taa meebele nav savaa vietaa . djermo na palocjke , hi ,hi
Tuudalu Cuuka
15. februārī 07:49
Jau atkal tā jobannā padla Laila S. te visu pievemt paguvusi...
bigdormouse
15. februārī 08:27
Ministrs nespēj atšķirt var piedalīties un tik uzklausīts. Un tāds vēl karti grib zīmēt.
Gunārs Zvirbulis
15. februārī 09:25
Vai savā laikā tieši ZZS un Saskaņa nebija tie, kas iemarinēja Pašvaldību reformu likumu, kas tagad visas problēmas atrisinātu , dodot demokrātiskā ceļā izteikt viedokli. Tagad tas izskatās tā, ka, kam skaļāka balss tam taisnība.....
Juris Millers
15. februārī 09:44
nav ko ņemt galvā , pieņemt un realizēt reformu , bez kaut kādām dumjībām , pašvaldības veco rajonu robežās un āmen
Juris Millers
15. februārī 09:47
ja nesanāk , tad nekādu pašizlīdzināšanas fondu , es negribu maksāt par nejēgām pagastos. Tad tie nabagie novadi atmirs paši un ļaudis beidzot apjēgs , kur šos ievilkuši sārkanzaļie .
Jānis Ruško
15. februārī 10:28
Saeimai vajadzētu ieklausīties EP Pašvaldību kongresa ieteikumiem, jo reforma ir baltiem diegiem šūta un neatbilst nekādiem demokrātijas principiem.
Melānija
15. februārī 15:13
Nu gan,kas EP galu gal'par daļu,kā Latvija organizē pašvaldību reformu,te uz vietas taču abāk redzams,kas un kā jādara,nekā no Briseles gaiteņiem.Kā tad,un Latvija kā nobijies jēriņš bez ierunām klausīs EP! Vienkārši smieklīgi!
Paula 💋
15. februārī 16:12
Reģistrējies jaunā populārā seksa un randiņu saitē Latvijā! iepazistieslatvija.com

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi