Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Pēteris Pētersons
14. februārī 12:54
Linkaits tikai pateica to, ko visi domā, kas nedzīvo Medemciemā. Medemciemā dzīvojošajiem, jo sevišķi tiem, kas tur ir pārvākušies pēdējo 15 gadu laikā, noteikti ir diezgan smagas kognitīvās disonanses problēmas.
Edmunde Ozola
14. februārī 13:00
Nu Linkaita vārdiem sakot, to pašu es varu pateikt par Rīgu. Jābūt ir psihiski slimam, lai kaifotu par dzīvi Rīgā. Vakar bijām uz izstādi Rīgā. Centrs totāls bomžatņiks.
Haks Piterss
14. februārī 13:02
Protams , ka tādu tipu jāpatriec ar sūdaina zābaka spērienu pa pēcpusi , jo cilvēkam ar negatīvu IQ nav ko darīt ministra krēslā . Neiecietīgs , vīzdegunīgs , klaji rupjš .... nu ja , vēlēšanas vēl tālu , bet gan jau pienāks laiks un gliemis ''mīļajiem vēlētājiem'' laizīs ne tikai papēžus ...... Nav ko brīnīties --- kāda parteja , tādi deputāti !
Pēteris Pētersons
14. februārī 13:31
Medemciems īsumā: Nav - skolas, bērnudārzu, veikalu, poliklīnikas, sabiedriskā transporta, bērnu laukumiņu, gājēju ietvju, ūdensapgāde un kanalizācija, asfalta mazajās ielās, frizieris, zobārsts, Ir - purvi, odi, rejoši suņi, sadangātas grants "ieliņas", 10 minūšu brauciens līdz jebkuram civilizētam objektam, ceļu satiksmes negadījumi uz A8, milzīga tranzītplūsma uz A7, zemu lidojošas lidmašīnas, auksts balts apgaismojums uz galvenajām ielām, riņķojošas automašīnas, kas nespēj atrast galamērķi (kurjeri, ciemiņi utt.)
Futs Bols
14. februārī 13:32
HP, jā, kam mums tāds ministrs, kas saka to, ko domā, un cīnās pret shēmotājiem. Labāk par ministru ielikt kādu klusu un pieklājīgu šiverētāju (kā savulaik Augulis).
Edzus Zvejnieks
14. februārī 13:53
Visi jau nevar pie ,,baltezeriem,, dzīvot, nosauciet man tos plusus Rīgas daudzstāvu ,,panelē,,, auto nav kur normāli nolikt, tad vēl to saskrāpēs, riepas pārdurs, vai vēl ,,labāk,, nodedzinās, labi ka kaimiņš nav , kāds alhaš, kas varētu gāzi uzlaist gaisā, un viss pār Rīga smird, elpot nav ko normāli.
Trekngailis
14. februārī 14:02
pareizi pateica. Arī tajās bomžu lietuvenēs dzīvot nav laba lieta. Takš dzīve viena, jāizvēlas normāls mājoklis.
Dzintars Lielais
14. februārī 14:14
Pēteris Pētersons: žēl ,ka tu nebiji Medemciemā,tad tev to kognitīvo disonansi iebāztu tev dirsā,tur kur tev patīk ,ka Linkaitis iebāž...
Pēteris Pētersons
14. februārī 14:22
kāda ir loģika kaut ko investēt Medemciemā ? Zeme ir tipa lētāka (arī tūds uz kociņa nemaksā daudz) ? Turpat Mārupē, Babītē, Ādažos un citur zeme ir tikai reizes divas dārgāka nekā Medemciemā, kas, ņemot vērā kopējās mājas būvniecības izmaksas, un augstās dzīvošanas izmaksas Medemciemā, ir smieklīgi tizls arguments, ja tiek izlemts par labu dzīvošanai sešās sotkās ar nulles infrastruktūru un ar 2835623480 odiem pagalmā jūnijā.
Dzintars Lielais
14. februārī 14:48
>PP;Baložu skola 2km.veikali aptuveni tas pats, rimi 3km. Autobusi uz Rīgu ik pa 20 min. 1km.vilciena pietura. Ja tu gribi citādi tad ir jāuzceļ sava suņu būda tieši aiz maximas....
Blūms Edgars
14. februārī 15:07
Linkaitis ir mēsls.
Dāgs Tumšups
14. februārī 15:09
Rīga vai Medemciems, nav jau nozīmes, viss smird. Es uz Rīgu braucu trīsreizes nedēļā, labāk ieliet vairāk degvielas, nekā dzīvot rižaņu piepilsētā, jo, mana Sigulda nav sliktākais variants. Bet, Linkaits jau visu pareizi pateica...
Juris Brikmanis
14. februārī 15:17
Linkaitis ir mēsls. Gan jau kopā ar Rinkēviću *ūdu dzenā
Dāgs Tumšups
14. februārī 15:20
Tā gan taisnība, bišķi jau kaciņu stumda...
Māris Bāris
15. februārī 06:39
ar sjo ministreli iebrausim sagrautaa v-pilii , bet ar vilcieninju , kuru nesen drocjiija fotkaas

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi