Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Aija Rumba
9. februārī 11:17
Vai tad vēl par maz visādu siltu vietu parazītiem?
El Mārs Sīrs
9. februārī 11:19
Lai varētu realizēt kaut ko ilgstspējīgu , vienalga , kurā jomā , jābūt uzticamiem kadriem (t.i. mums visiem , nevis kādai grupai ) . Es tos neredzu. Toties redzu notikumus 30 gadu garumā ..
Gunārs Lapiņš
9. februārī 18:51
Vāvulim jālasa Bībele, kur skaidri pateikts kas jāgodā, kas jāciena un kas tad ir ģimene / turpinot pārdomas : kas ir valsts? Vai nav "liela ģimene"? Un katram bērnam, kurš prot lasīt kaut no 3 gadu vecuma ir jāzina ko drīkst un ko nedrīkst - to nosaka katras ģimenes vecāki / valsts pamatlikums ! / Lai izaudzinātu pēctečus nav ik pa reizei jāmaina sadzīves partneri ar atšķirīgu domāšanu, tradīcijām. Tikai gaisagrābšļi un vējaslotas grib pārmaiņas ar kunkstēšanu - tas nav moderni, tas var novecot utt.
Mara Brige
10. februārī 20:00
Konkrēts piemērs no dzīves, kā tie pamatlikumi darbojas. Indulis nu jau apņēmis 3. sievu. Ainiņai /2.sievai/ viņš uzcēla māju. Viņa ir grāmatvede. Maciņu viņam ir daudz kabatā, katrā darbā ko nopelna, bet pie Ainiņas gribas tikt ne tikai nomazgāties viņas pirtiņā pagrabā, ko pats savām rokām cēlis, bet atī apspriest "grāmatvedības" jautājumus. Tāpēc Indulis iestājas nakts darbā bērnudārzā 2 dārzus tālāk no savas bijušās sievas Ainas mājas. Ir sirdij prieks, ir maks pildās, ir "grāmatvedības problēmas" kopā apspriež. Kā tikt galā ar 3.sievu, lai tā nepleš kājas, kā viņš pārrodas mājās ar svešām smaržām drēbēs? A ur vēl Mārucīts - viņa pirmā sieva ar savu mazo balto mājiņu pie paša bērnudārza sienas / mājiņu gan viņš 1.sievai NEUZCĒLA, TĀ NAV VIŅA CELTA UN VIŅA DOTA/. Indulīts paņem un palaiž pa čigānu telefonu, ka Mārucīts viņu kārdina un grib. Nu iznāk TRĪS VIENĀ. Pamats- darbs, virbūve - miesas prieki, melnā grāmatvedība un apvedu ceļš- pie visa Mārīte vainīga. Tā ir visa Satversme. Kurš/kura gan negrib staigāt pa apvedu ceļu?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi