Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Mara Brige
9. februārī 04:45
Šī partija reanimē "mazo autobusiņu", kas parādās kā spoks ik pa brīdim un kaut ko pārvadā, kas kādam vitāli nepieciešams. BET Zakatistovs ar savu mierīgo balsi un runu parāda tikai, ka darbība ir kļuvusi rafinētāka un kļūst izteikti vērsta uz oponentu neitralizēšanu. Kuram tik daudz naudas, lai "Ēģipi" ievilktu dzimtenē? Lai atdzīvinātu Imunhotepu vai kā viņu tur sauc to mūmiju?
Svētais Naivums
9. februārī 07:35
Mara BrigeŠodien 04:45 Slikti gan, ja cilvēks nav skolā gājis un vēsturi mācījies. Bet tas kā tu viņu nosauci "Imun-hoteps"( laikam kāds imunitāti uzlabojošs rīks, vai uztura bagātinātājs) visnoderīgākais, varētu būt noderīgs Ķīnā, tur pašlaik vislielākās problēmas ar imunitāti.Noslēgumā par politiku.... ZKTistovs jau nu gan ir "īstais rafinētais neitralizētājs", tev pašai smiekls nenāk? Šis politiķis nevienu sakarīgu teikumu nevar izveidot, kur nu vēl rafinētu darbību no viņa sagaidīt.Viņējo aiz diedziņa rausta, visas runas un darbības kontrolē kāds cits, kuram ir pašam savi mērķi un intereses. Visiem ir labi zināms kurš ir šis "cits"
Einārs Gudermanis
9. februārī 09:44
Gribētu zināt, kuras partijas perspektīvas ir skaidras -ZZS?? Jaunās Vienotības??? Nesmīdiniet! Visu šo veidojumu perspektīvas ir neskaidras.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi