Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Salvis Dišlers
2. februārī 07:04
Slepkavām jāsēž cietumā! Vai nu zem galda ka minimums!
Egle
2. februārī 07:57
Kādas problēmas, uzlikt latvieštirliņmedniekiem arī 50 eiro dienā pat atļauju medīt un tie trulie tirliņi vairs nejutīšoties diskriminēti lai nogalinātu dzīvniekus izklaides pēc, lai tur muti tie trulie pāķi. Viņiem ir tā ļoti zemi maksa, tai būtu jābūt vismaz 1000 eiro gadā.
Egle
2. februārī 08:00
Mednieki, medījiet viens otru, vismaz būtu pa godīgo, neesiet nekādi jūs mednieki, tik tirliņi ar stroķi, kas neaizsargātus, nabaga dzīvniekus nogalina. Paši uz neko neesat spējīgi bez stroķ un lamatām. Viens otru apšaujiet un āmen :))
Jānis Lietotājs
2. februārī 08:18
Tirliņ Egle, beidz smilkstēt, labāk iebāz savā varavīksnes pakaļā kārtīgu čiekuru. Būsi tuvāk mežam.
jabis
2. februārī 08:37
a kur to naudu paredzēts izlietot? Palīdzēs ceļu satiksmes negadījumos ar meža dzīvniekiem cietušiem autobraucējiem? kompenses postījumus jaunaudzēs, izvandītās pļavas, citus meža dzīvnieku radītos zaudējumus lauksaimniekiem? Ideāli, ja meža dzīvnieki uzturetos tikai iežogotās teritorijās.
Kristaps
2. februārī 09:55
mednieks tā ir diagnoze !!!
Valdis Zutis
2. februārī 10:37
Ja neesi mednieks,Tad var stulbi komentët,nav saprašanas ko teikt.dzivs piemērs bebru aizsardzībaw,pie kā tas noveda?tā vienmēr notiek ja debīls cilvēks sāk vest kārtību tur kur pats neko nejēdz.tas Latvija ir raksturīgi visur,sākot ar prezidentu,premjeru,godīgi teikt ar šīm personam nebutu slikti Ja ieinteresētos knabs
Egle
2. februārī 12:00
Bet par to diskrimināciju piekrītu, kāpēc latviešu medniekiem nav jāmaksā 50 eiro dienā par dzīvnieku brutālu nogalināšanu, bet ārzemniekiem ir, nesaprotu, būtu jābūt vienlīdzībai.
Salvis Dišlers
2. februārī 12:13
Nevardarbība - ir augstākā Reliģija! Dzīvība ir augstāka par visu!
p.s.
2. februārī 16:02
Par to dalības naudu var nopirkt daudz gaļas....Un Latgalē nemaksās neko,,,,

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi