Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Лара Крофт
20. janvārī 13:27
Vai tiešām presidents atbalsta nelegālo, nelikumīgu būvniecību īpaši aizsargājamā dabas teritorijā un īpaši aizsargājamās dabas teritorijas atsavināšanu privātpersonu labā? Kā tas var būt???
Leo Ha
20. janvārī 13:54
Restorāns 36.līnijā atrodas valsts dabas parkā „Ragakāpa”, kas bija dibināts 1962.gadā lai saglabātu unikālos reljefus, kāpas un biotopus. Kā kļuva zināms, no visas dabas parka plātības (150 ha) tieši šo vietu (aptuveni 1 ha) dažus gadus atpakaļ nelikumīgi izņēma, padarot šo 1 ha par neitrālo teritoriju, lai „likumīgi” varētu to apbūvēt. 2019.gadā Jūrmala dome izdarījusi grozījumus pilsētas ģenplānā, lai šajā vietā varētu būvēt kapitālo ēku. Kā zināms no publiskajiem datiem restorāns strādāja ar zaudējumiem (paradi pret VID 150 tūk. apmērā un pie apgrozības 4 mil eiro peļņa bija tikai 3 tūkstoši). Tas ir vispārkastākā korupcijas lieta un tas, kas notiek publiskajā telpā ap šo restorānu ir tiešām ārprāts. Un paldies „zaļiem”, ka kaut šajā gadījumā varēja apturēt kārtējo valsts īpašuma izlaupīšanu, ja ar to nenodarbojas tiesībsargājošās institūcijas Vienkārši ļoti žēl, ka mums valstī līdz šīm strādā visas tas shēmas par tautas īpašuma izlaupīšanu un piesaista pie tā vēl medijus un prezidentu. Cik saprotams, lietu skata tiesa. Vai tas nav spiediens uz tiesu? Kauns.
Janis Zarins
20. janvārī 13:58
likums ir likums. agrāk vai vēlāk visi nelegālie būvnieki, un vēl vairāk, būvatļauju izkārtotāji, sēdēs cietumā
Janis Zarins
20. janvārī 14:01
kas jauns, iekļaujiet Leo Ha komentāru savā rakstā, savādāk izlasot rakstu sanāk ka cietušis ir Lauris
Dzintars Lielais
20. janvārī 14:07
>Лара Крофт: tas iespējams tikai Latvijā ,kura jau korumpētāka par Ukrainu
Dzintars Lielais
20. janvārī 14:09
Dod pastaļiem brīvību,šamie notirgo netikai to ,bet visu valsti. Vergu gēnu nevar izskaust....
Banderlogs
20. janvārī 14:10
vatāni kranči no rusnacistijas pažobeles rej,bet karavāna dodas tālāk.
Arnolds Murans
20. janvārī 14:11
Trukst vardu... nu tak prezis mums,,,
Banderlogs
20. janvārī 14:12
Zaglīgā Rusmordora drīz pārspēs pēdējo valst korupcijas reitingā,bet vēl kaut ko kvieks par korupciju Latvijā:)) Putina primāti savā repertuārā,stulbi,zaglīgi vergi,kuriem,ka tik patirst.
Rolands Kviesis
20. janvārī 14:26
Jenzi.. Varbūt sāciet ar nodokļu parāda nomaksu un tad apelejiet pie likumā?! Jums vajag mazāku PVN, jums negribas maksāt nodokļus, strādājat pelēkajā zonā un vēl nav kauna prezidentu traucēt?!
MikeKoglin
20. janvārī 14:41
Jocīgi...ka valdības līmenī jau aizgājis...
Ivo Yeblis
20. janvārī 14:50
Restorāns dabas parkā.. varbūt vēl Brīvības piemineklī Narvesenu iekārtot?
Mareks Viznis
20. janvārī 15:35
Viens no vadošajiem restorāniem. Vienmēr pilns ar maksātspējīgu publiku. Peļņa 3000 eur/gadā. Tas, manuprāt, pasaka visu par apbižotā Laura attieksmi pret valsti. Godīgi nodokļus maksāt negrib, bet redz - prezidentam ir jāpalīdz nokārtot problēmas, kas radušās dēļ būvēm aizsargājamā joslā.
Tinto
20. janvārī 16:00
Šādi paši dabas aizstāvji, liedza Šveiciešiem būvēt Vissezonas slēpošanas trasi Vaivaros-Nemo parka vietā.Kliedza, bļāva, rakstīja petīcijas-Te būs mežam un parkam būt.Slēpošas trasi uzbūvēja leišos+vēl piebūvēja klāt Aqua parku...Tagad gan gribētos aiz matiem, plikus pa asvaltu aizvilk- tos Dabas aizstāvjus uz Vaivariem un skatoties uz tur izbūvetiem daudzajiem savrupnamiem pajautāt. -Kur tad ir tas mežs, kur palika Parks???Cik jums samaksāja???
Zane Liepiņa (Zaņuks)
20. janvārī 16:21
Manuprat tiesiskumu vispirms mekle tiesas celja,ir pietiekosi daudz instances. Ja tas nelidz,juties apcakarets - tad vari klaudzinat pie prezidenta, ANO, ...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi