Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Harijs Saukums
17. janvārī 18:34
To Āfrikas mērkaķi jādzen kokā atpakaļ un bez iespējām nokāpt no tā. Viņi tak nekad nesapratīs, kas ir civilizācija.
Antons Fjodorovičs Polučka
17. janvārī 18:37
Domā bauri zin kas ir civilizāciuja?Tie tak tik tiko no koka ir nokāpusi un pārstājuši pārtikt no mizām
Gundars Liepiņš
17. janvārī 18:42
Ticamākais notikumu norises variants: Petraviča: Ēēēēēē...mis...mis...Misāne! Ēēēē... DĀR delegācija: [argumentācija pusstundas garumā ar jautājumu beigās] Do you really want to have her back to Latvia? Petraviča (noķērc): Jēs, jēs!!!!
Rita Rituks
17. janvārī 18:46
...un kārtējo reizi jāsaka...mīļās latvju zeltenes, pirms precaties vai tāpat sākot dzīvot un dzemdējot bērnus no citas valsts, citas mentalitātes un reliģijas vīriešiem...visupirms kaut nedaudz iepazīstieties ar viņa likumiem, paredzamām sekām utt. Ne pirmais un ne pēdējais šāds gadījums,labi ka dzīvību neatņēma...vai tiešām skaistām,gudrām sievietēm tā aizbrauc jumts? Lai izturība un veiksme pavada tālākā dzīvē
Melānija
17. janvārī 18:54
Tad jāasaka,kur tai kundzei galva bija.otrā laulība,un tik naiva.Pilnīgi piekrītu RITAI.
Sēņu Vecis
17. janvārī 19:01
Antons Fjodorovičs Polučka ******* Domā bauri z i n kas ir civilizācija ?Tie tak tik t i k o no koka ir nokāpusi un pārstājuši pārtikt no mizām ===================================================== Poločkin , nekropļo valodu un saliec komatus - domā ,,, bauri z i n a , nevis " z i n ", kas ir civilizācija ? Tie tak tik t i k k o , nevis " t i k o " , no koka ir nokāpusi un pārstājuši pārtikt no mizām.
Viesturs Qaidukēvičs
17. janvārī 19:05
Priekš kam LR būtu vajadzīga kārtējā noziedzniece, kura iedomājusies, ka bērni ir viņas īpašums?! Kārtējie feminisma murgi.
Janis Zarins
17. janvārī 20:08
plātīsimies, kad būs labs rezultāts...
Artūrs
17. janvārī 20:24
Dānija noraida Ģenerālprokuratūras lūgumu klātienē pārrunāt Misānes lietu domāju kad viegli nebūs!!!!
Haks Piterss
17. janvārī 20:30
Latvijas Tieslietu ministrija nesaredz nekādu jēgu pieprasīt no citas valsts noziedznieku . Pie tam vēl , ja LV Prokuratūra vienreiz jau atteicās nodarboties ar visādu ārzemju noziedznieku lietām .
Jūlija Žigota
17. janvārī 20:39
Ļoti ceru, ka viss atrisināsies...... Nav normāli,ka varmāku necik nesoda, bet upuri kurš spiests bēgt, vēlas smagi sodīt. Pilnīgs murgs. Kas tā par tiesu, kas neorientējas taisnīgā tiesā??? Kas viņiem tur vispār par slimiem likumiem???
Sēņu Vecis
17. janvārī 20:42
Pīderseni, kad do Pūteņkam ?
Artūrs
17. janvārī 20:50
Visticamāk Dāņi nodos DAR Misāni un pēc tam ir jārisina tālāk ja būs ko risināt vispār Dāņi būs nepiekāpīgi es domāju!!!!
Mārīte Batraka
18. janvārī 00:45
Kristīne nebija precējusies ar to partneri.
Mārīte Batraka
18. janvārī 01:06
ĢP taisnošanās nevietā - tā ir tikai ĢP nolaidība!!!! Te bija jāizvērtē nodarījums un soda apmērs. Neviens neprasīja atbrīvot Kristīni no soda. ĢP bija iesniegti visi pierādījumi par citām apsūdzībām. Viņi tās vienkārši neizskatīja, jo nodomāja, ka tās ir pakārtotas bērna nolaupīšanai...ĢP pavirši iepazinās ar lietu un pievienotajiem dokumentiem un neievēroja, ka citas apsūdzības bija notikušas jau 2014. gadā vēl pirms bērna dzimšanas un tām NAV NEKĀDA sakara ar bērna nolaupīšanu..."Prokurors kaspars Kalniņš vispār neuzklausīja par iesniegtiem pierādījumiem, lai varētu uzsākt kriminālprocesu Latvijā... ĢP uzdevums bija iepazīties ar iesniegtajiem materāliem un nodot tos kriminālpolicijai izmeklēšanas veikšanai. Ja uzskatīja, ka pierādījumu par maz, jau 2019. gada janvārī varēja pieprasīt papildus pierādījumus par uzrādītajām apsūdzībām Dānijai...viņi to neizdarīja nolaidības dēļ...to ĢP pieprasīja tika i 16.08.2019., kad Dānija pateica, ka prasība ir novēlota, jo lēmums par izdošanu pieņemts...Latvija vieglprātīgi nokavēja savu izdevību aizstāvēt savu pilsoni... katru otro nedēļu kopš 2019. gada janvāra griezos ĢP un lūdzu, lai iepazīstas ar dokumentiem vēlreiz, jo viņi nepareizi ir interpretējuši notikumus, nav ievērojuši laikus un secību...bet vienmēr tiku "atšūta". Tādam prokuroram kā Ievai Paeglītei nav vietas prokuratūrā...kauns un negods par viņas attieksmi. Publiski neiztirzāšu - gan pati sapratīs... Neiet runa par soda mazināšanu vai soda atlaišanu - ĢP varēja izskatīt iesniegtos pierādījumus un nodot tos kriminālpolicijai, bet to neizdarīja... Pie tam Dānija gaidīja, ka Latvija apdomās savu soli, bet tā arī nesagaidīja un nolēma: "Ja Latvijai nav vajadzīgs viņas pilsonis, tad kāpēc, lai mēs par viņu uztrauktos... Diemžēl atbildība tomēr gulstas uz ĢP. Tad, kad Kristīne būs DĀR, nekādi tiesiskie līgumi starp LV un DĀR netiks noslēgti, jo DĀR tos vienkārši ignorēs... jau gadu cīnos, lai Kristīnes bērni tiktu izņemti no Interpola, kur nav pamata tiem atrasties. latvijas Valsts policija ir sūtījusi vairākas vēstules DĀR, lai dzēš mazgadīgos bērnus no Interpola, bet atbilde nekad tā arī netika saņemta. Ņemot vērā DĀR korumpētību un beztiesiskumu, Kristīnei nav izredzes uz godīgu tiesu!!! Viss pērkams un pārdodams: kam nauda, tas valda! Joprojām aparteīda laika sekas ir klātesošas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi