Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
jabis
19. janvārī 06:53
situācija priekš pasažieriem un valsts kopumā ļoti nepatīkama, bet priecē, ka Aluksnē tik daudz priekšniecības, kas zin , ko darīt.
Dzintars Lielais
19. janvārī 07:34
Latvijā savairojušies huligāni,noteikti tā ir Putina vaina...
Ervīns Rozentāls
19. janvārī 09:21
kăda mărrukta pěc autoosta pieder "Valdis "nevis pašvaldībai
Sēņu vecis
19. janvārī 09:47
Visaptverošajā izmirātā par huligāniem arī nākas priecăties, ka nav aizmukuši uz UK.
Alex Da Silva
19. janvārī 09:49
Ervin , kada atskiriba, kam pieder autoosta. No ta tachu pilnigi nekas nemainas. Auto parvadajumiem nekad nav bijis valsts monopola. Es pat stipri shaubos vai pashvaldiba, kaut centu iegulda autoosta. Kartibu ayroosta ir janodroshina pashvaldibas policijai. Luk ta ir vistieshaka pashvaldibas funkcija.
Dzintars Lielais
19. janvārī 10:13
Mūsu huligānus nevar pat salīdzināt ar franču huligāniem,tie demolē Parīzē kafejnīcas,dedzina riepas ,apmētā ar akmeņiem policistus. Sapuvušais kapitālisms visiem ir piegriezies...
Tuudalu Cuuka
19. janvārī 10:24
Nu vajadzēja tak prihvatizēt to autoostu. Kāda pašvaldības policijai gan daļa gar privātu teritoriju? Lielais prihvatizētājs Švolmanis lai nu pats arī organizē paša apmaksātu privātu apsardzi. Ja jau viss privāts, tad viss.
Alex Da Silva
19. janvārī 11:09
Dzintar par franchu huliganiem nezinu. Bet Brazilija var pat pasutit huliganus, lai tev visu biznesu sabojatu. Saks piemeram tev pie restoranina stavet cilveki, kuriem uz pieres rakstits , ka no ielu bandam. Un neviens apmekletajs tava restoranina neieies. Pec 1 -2 nedelam pats saksi viniem maksat, lai tikai nestav... Varbut Aluksnieshi parnemushi brazilieshu metodes :)
Ainars Vīndedzis
19. janvārī 11:25
Pilnīgi pie vienas vietas kas,kam pieder.Kārtībai pilsētā jābūt!Pie darba!;)
Tviter Šmiter
19. janvārī 12:52
Varbūt jālūdz NATO palīdzība ?
Ādolfs Nāks
19. janvārī 16:14
Krievu laikos autobusu un dzelzceļa ostas bija vaļā cauru diennakti. Kur tagad lai liekas, ja Alūksnē gadās nokavēt pēdējo busu un nav 70 eur viesnīcai. Lētāk ir piedzerties un čurāt pie policijas tik ilgi, kamēr savāc līdz rītam iecirknī siltumā.
Sandra Fon Libau
19. janvārī 19:02
Cik zinu, tad likumdošanā paredzētas policijas funkcijjas kārtības nodrošināšanai, tad kāda pipara dēļ šīs funkcijas netiek realizētas? Laikam pie vainas Ķuža atteikšanās no amata, lai jau viss iet un plīst...
Geņa Koloradoss
19. janvārī 21:51
tur alūksnes pagasta pārvaldes deputāti tusē darba laikā, kamēr sēdes. apzinasituāciju praksē. un jūs sakāt huļigāni.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi