Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
20. janvārī 07:14
Nu nevar pastaļi šamam neko padarīt un tas priecē . Pagaudos bariņā un būdā iekšā,kā parasti !
Svētais Naivums
20. janvārī 07:14
Nē, nu tie ZZSisti pilnīgi neko nejēdz. Tāda interesanta partijas demokrātija: biedri drīkst runāt par Lembergu, bet valde, tikai kā par aizgājēju, labāk neko, sliktākajā gadījumā tikai labu.Ja ZZSistu partijā būtu normāli biedri, tad viņējie saprastu, ir pienācis laiks ārkārtas partijas kongresam, kura dienas kārtībā būtu divi punkti 1) Atkratīšanās no Lemberga 2) Jaunas valdes vēlēšanas. Lai ierindas delegāti tad izsaka savu viedokli. Ir protams trešā iespēja uzreiz jau uzsākt partijas pašlikvidāciju, kamēr vēl nav sācies.
Svētais Naivums
20. janvārī 07:18
> Dzintars Lielais Šodien 07:14 Ļielaisa pukinseja, problēma ir tā, ka ZZSisti arī tā domā, tikai nejēdz, ka ASV kongress nav nekāda "saujiņa" kuru var tādā veidā pieklusināt, tās sankcijas nekur nezudīs, tikai pieaugs.
Egle
20. janvārī 07:28
Latviešiem patīk zaļie zemnieki, jau cik desmitgades ir valdībā. Latvieši mīl Lembergu un zaļos zemniekus.
Dzintars Lielais
20. janvārī 08:28
Svētais Naivums: Ervīn, izlīdi no būdas,nu pagaudo un atpakaļ....
Renārs Zeire
20. janvārī 08:36
Kāds atrada labu biznesu , Venspils ostu un padeva Lembergu Amerkāņiem . Ja, jau visi tik pareizi, ko tad tikai Lembergu paņēma ciet ? A ko ASV neņem priekšā korumpētos Latvijas deputātus ? 1 no 100 paņēma ciet? Nav kaut kā dīvaini ? Kas pat interesantākais , ka 300 miljonu biznesu paņem akcijas sabiedrība ar 30 tūkstošu kapitālu . Ko viņi tur apsaimniekos? Tik dalīs savā starpā naudu , bazīs kabatās ko vien var . Tādus pareizos tēlo . Tik nez kapēc no viņu pareizuma valstī ir bardaks .
Alex Da Silva
20. janvārī 09:19
Uzrakstishu tulit pashu nepopularako komentu. Man Lembergs patik, vismaz Ventspils 2 gadus atpakal loti smika izskatijas. Un ciest nevaru, ka Lembergu visi par zagli sauka. Yas , ka Ushakovs ar Ameriku Rigu pilniba izaga ir fakts. Bet par Lemberga zagshanam 10 gadus pieradijumus nevar atrast
Haks Piterss
20. janvārī 09:42
Tas pats par Briseles Pūdeli -- Latvijas tautai viņš ir ''0'' .... ar mīnusa zīmi .
Svētais Naivums
20. janvārī 09:49
> Dzintars Lielais Šodien 08:28 Tev, Lielaisa no sēdēšanas cietumā laikam smadzenes pavisam atsitušās, es tavējas jau trešo reizi rakstu neesmu es nekāds Ervīns un nekad neesmu tāds bijis un arī saucis mani par Ervīnu nav neviens.'Ja jau tu to Ervīnu pazīsti, uzmeklē un pajautā pašam, bet beidz drukāt muļķības!!!!
Renārs Zeire
20. janvārī 10:32
Sēņu veci ieslēdz beidzot savu loģisko saprātu . Neviss tukuši muldi vienu un to pašu , labi?
Renārs Zeire
20. janvārī 10:37
Man? Es esmu tāds pats latvietis , kā tu . Miljonu pat rokās neesmu turējis , kur vēl redzējis . Man liekas , šis raksts ir par Lembergu , nejau mani . Sēņu vecīt , es saprastu ka arā būtu tagad -20 grādu , bet arā ir silti un plusi . Tad jau kaut kur citur esi atsaldejis smadzenes.
Renārs Zeire
20. janvārī 10:43
Vārds a? Mmmm ja nezināji tas ir burts . Un tu tagad man stāsti ka Saeimas deputāti ir tīri un bez vainas ? Un tikai Latvijā zog krievu tautības deputāti ? Tas jau būtu tavā stilā , letiņus pielūgt un ignorēt zādzības apgalvojot , ka Ušakovs pie visa vainīgs🤣
Renārs Zeire
20. janvārī 10:49
Sēņu veci ko nevācies atpakaļ uz Poliju? Ko sēdi LV un tik pļurksti , kurinādams, naidu starp krieviem un latviešiem ? Visiem tik stāsti cik esi labs , bet pats vāri putru .
Dzintars Lielais
20. janvārī 10:54
Nu nevar pastaļi šamam neko padarīt un tas priecē . Pagaudos bariņā un būdā iekšā,kā parasti. Ko tu šavkām padarīsi....
Arturs Berzins
20. janvārī 10:55
Esot drausmīgi zadzis vienlaikus skatījies vairākās iestādēs ,kā varbūt vienlaicīgi piecās iestādēs ,ja darba laikā jābūt no 8-17.ari savu sievu iekārtojis par konsultanti ,kura darbā nav redzēta ar fantastisku algu tagad lai prokuratūra mēģina apsūdzēt kur tik drausmīgi daudz sazadzies

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi