Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
EjTakTu
16. janvārī 19:24
Burbulis
Trekngailis
16. janvārī 19:30
Dzīvokļi galvaspilsētā ir absurdi lēti! Imantā vienistabas var dabūt zem 30 000. Mašīnas cena. Loģiski, ka mēs ar laiku sasniegsim Eiropas cenas - 200 000 plus.
Tviter Šmiter
16. janvārī 19:48
Kad burbulis plīsīs jo nākšot krīze, vairāki desmiti tūkstošu laimīgo kredītņēmēju atkal neatskatoties aizskries dzīvot uz ārzemēm.
Trekngailis
16. janvārī 19:49
Normāls cilvēks dzīvoklim sakrāj. labāk 2g ilgāk pie mammas padzīvot, nekā līst kredītā.
Haks Piterss
16. janvārī 19:56
Briselis Pūdlis --- no jaudīgiem pilsoņiem var kāst un kāst !
Skaistslaiks
16. janvārī 20:11
Treknaisgaili tu par kādu dzīvokli runā kurš ir super lētais? Un kurš vispār pērk vienistabas dzīvokli, kādas tam ir perspektīvas? Kad pērc dzívesvietu, tad jāpieslēdz smadzenes, jo ne katru dienu tu to dari. Ir jādomā ne tikai par dzīvojamo platību, bet arī par māju kurā atrodas dzīvoklis, apkārtni utt. Zinu ģimenes, kas dzīvo Hruščenēs un nožēlo, ka nopirkts tur dzīvoklis ( it kā bija lēti ), bet skaidrs ir viens ,tajās mājās pārsvarā dzīvo pensionāri kuriem neko vairs nevajag, tāpēc mājās bieži vien ir noplukušas, pagalmi sabrukuši, vietas kur nolikt auto nav, pensionāri bļauj uz bērniem, jo redz tie traucē, bērniem droša vide kur spēlēties nav utt. Tā ka veiksmi ar dzīvokli par 30 000€:)
Skaistslaiks
16. janvārī 20:32
Un es noteikti nevēlējos aizvainot pensionārus, es saprotu viņi nevar ar savu pensiju atļauties palīdzēt pie mājas, apkārtnes uzlabošanas, bet stāsts bija par to ,ka jaunai ģimenei noteikti ir jāšķiras no lielākas naudas, lai iegādātos normālu dzīvesvietu.
Trekngailis
16. janvārī 20:57
Katram savu dzūvokli nemaz navajag. mums jāpāriet uz sistēmu, kur var pakoot darbā pa nakti. Savs dzīvoklis un ģimene vajadzīga tiem, kas labi pelna.
Dzintars Lielais
16. janvārī 21:50
Nu ko,pumpējam tik to burbuli. Jo lielāks jo labāk bankām,ne jau pastaļiem,pastaļiem pēc plīsiena nāksies plēst atkal uz rietumiem,atstrādāt kredītus....,pastaļi no kļūdām nemācās....
Arturs Pipins
17. janvārī 04:56
Acīmredzot , darbojās parpircēji. Pa laikam ieskatos sludinājumos. Uzmanību piesaista lētākie piedāvājumi. Tie pazūd un parādās atkal , bet jau ar augstāku cenu un citu tel.nummuru.
Nav Svarīgi
17. janvārī 08:49
Skaistslaiks, es pirks vienistabniek pa 20k Rīgā. Ja ir baigi daudz naudas, negribi piemest lielākam? Un, šeit es nerunāju par kredzām.
MP
17. janvārī 10:39
Ka tik ar nē?! Latvijā veselus ciemus var atrast ar pamestām privātmājām un daudzdzīvokļu mājām! Ej, kaut par velti savāc! Ja raksts par Rīgu, tad tā arī vajag rakstīt. Protams, ka Rīgā cenas celsies, valdība nenogurusi dara visu, lai visu Latviju Rīgā iespundētu, bet tur dzīvojamais fonds ir tik liels, cik ir. Tajā pašā laikā provincēs sabrūk un degradējās dzīvojamais fonds miljardu vērtībā, jo iedzīvotāji ir spiesti pamest savus novadus. Lielais Svešbanku investors turpina savu megaafēru - pēc pirmās krīzes viņu īpašumā(konfiscētie) ir lieli īpašumi, pārsvarā Rīgā. Ar aktīvu valdības palīdzību, novadu ļaudis tiek izēsti no lauku vides. Viņi pārdod visu, kas laukos pieder - meži, zeme, kā naktstauriņi skrien uz Rīgu. Par pārdoto mežu veic pirmo iemaksu dzīvokļa iegādei un Svešbankā ņem kredītu, lai nopirktu dzīvokli no tās pašas Svešbankas. Tajā pašā laikā nevienam nav noslēpums, kas uzpērk Latvijas laukus un mežus. Nākotnes perspektīva - latvietis dzīvo Rīgā, kā geto un brauc uz Latviju pie svešzemnieka strādāt.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi