Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
15. janvārī 13:22
par atbildību jādomā pirms nozieguma izdarīšanas! tagad jau par vēlu, nāksies izciest sodu, kāds paredzēts konkrētā valstī par konkrētu pārkāpumu!
Haks Piterss
15. janvārī 13:35
Tad pūlis uz ielas pieprasa slēpt noziedznieci no taisnas tiesas ? Ko vēl kremlinu kungi vēlēsies -- pasludināsiet Pukinu par savu elku ? Vēl ko ?
El Mārs Sīrs
15. janvārī 13:59
treknais putn , tava eksistence ir matricas biodatora kļūda.
andre
15. janvārī 14:15
aivo pajokoja , jā ļoti rup , ka no tevis vel paņemt par gaisu naudiņu . vairak nekas nerup .
andre
15. janvārī 14:16
pardos ka vienmer , ka imantas hakeri pardeva .
Svētais Naivums
15. janvārī 14:23
> aivo davidson Šodien 14:10 Deividson Latvijai jau neviens nav jāizdod, Danija ir tā kurai prasa izdot, mūjābeli. Un jau iepriekš rakstīju, vajag sakārtot savu dzīvi tā, lai tavai zemei par tevi nebūtu jāiesaistās kaut kādās nejēdzīgās cīņās. Šis ir skarbs gadījums, bet tā ir macība citām, nelieniet āfrikā un āzijā, jums tur nav ko meklēt!!!! Viņu kāds ar varu spieda dzīvot ar kādu DĀR pavalstnieku, pirms tam domāt vajadzēja. Šis ir kārtējais bezatbildīgais gadījums: "Bet es nezināju", ka tā "iznāks", nu tad sēdi un mācies, lai nākamreiz zinātu, tāda ir Karma.
Emma Pupa
15. janvārī 14:24
Kāpēc Latvijai par nodokļu naudu būtu jāuztur noziedzniece? Lai DĀR arī uztur. Patika piedzīvojumi ar melno, laiks maksāt un nav ko "piesegties" ar bērnu. Grib Latvijā izsprukt sveikā, a nekā nebūs! Sods ir jāsaņem tur, kur noziegums paveikts.
El Mārs Sīrs
15. janvārī 14:34
:))) Karmas princips.:))) Mateja evaņģēlijs 7:2 LJD Kādu tiesu jūs spriedīsiet, tāda jums tiks spriesta, un ar kādu mēru jūs mērīsiet, ar tādu jums tiks atmērīts.
Sēņu vecis
15. janvārī 14:41
Labi ka pēc robežu atvēršanas šie kangar mēsli , līdzpilsoņu uzmetējas selektīvi atsijājas. Kaut uz Āfrikas cietumu. Cerams , ka šos 10 protestētājus ignorēs, Jāatceras, ka 99.9% Latvijas pilsoņu neprotestē un neaizstăv noziedznieci. Pārāk bieži 1% agresīvo protestantu pagrūž zem savām interesēm 99%, kuriem pēctam jācieš.
Dzintars Lielais
15. janvārī 15:17
Paga,paga ja viņa ir pārkāpusi citas valsts likumu,tad ,lai arī tur izcieš sodu. Citādi jau sāksies kaut kāda anarhija. Zināja un saprata ar ko viņai tas var beigties,tāpēc tagad ,lai atbild.....
Ainis Dzenitis
15. janvārī 15:29
Te vispār pusē, domā ar galvu ko raksts, vai smadzenes tik tālu degradējušās, ka padomāt vairs nevar un māk tikai vemt ārā savas negācijas.
Lerry Mulen.Jr
15. janvārī 15:30
Lumpeņi savākušies atbalstīt savējo. Tāda pati kā slavenais Anatresols Bērziņš, kurš izdomāja, ka ar sistēmu var cīnīties savām metodēm. AR SISTĒMU VAR CĪNĪTIES TIKIA AR SISTĒMAS METODĒM. Citādi rezultats jau paredzams.
Ainis Dzenitis
15. janvārī 15:52
Interesanti, ko Jūs darītu ja Jūsu ģimenē tā notiktu?Arī tik "pozitīvi"domātu.
Svētais Naivums
15. janvārī 15:56
> Ainis Dzenitis Šodien 15:52 Interesanti, bet "mūsu ģimenē" tā nenotiktu, jo ģimenē visi domā līdzi tam, ko dara. Tavējajā varbūt ir savādāk?
Haks Piterss
15. janvārī 15:59
Ainis Dzenitis <><><><> Ir tāds garadarbs --> ''Noziegums un Sods'' . Iesaku iepazīties .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi