Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
15. janvārī 08:14
Labi vien ir, ka to krēslu pametīs, tas krēsls noteikti ir vecs, daudzus gadus lietojot izsēdēts. Lai atstāj pie kādas miskastes, kāds bomzis varbūt paņem. Kur tādu vecu mēbeli( krēslu) var likt?
Haks Piterss
15. janvārī 08:15
Izrādās , ka sūdi tomēr grimst .....
Dzintars Lielais
15. janvārī 08:15
Vai tiešām sāks lustrāciju un atbrīvos kamunistu !
Mihail 1971
15. janvārī 08:41
Izdienas pensiju saņems?
Kasiog
15. janvārī 09:00
Sen bija laiks, apsveicami.
Arvidas Sabonis
15. janvārī 09:51
Lieliska ziņa! Šis mēsls un solītājs nav izpildījis nevienu solījumu! Tik daudz lietu palicis neatklātu, lai gan sākumā šis resnais kverplis sitis pie krūtīm un solījis ātrus rezultātus! Maxima, Bunkus utt, utt.
Alvils Spilva
15. janvārī 09:59
Latvijas Gāzē šamajam vietiņa jau izbrīvēta?
jabis
15. janvārī 10:41
tagad konsultēs kas kā jādara - bēdu nezinās.
andris zārdiņš
15. janvārī 11:51
Ak dievs!!! Beidziet taču vienreiz cūkāt latviešu valodu atjaunotās Latvijas"griezumā" un "atslēgas" vārds šeit nav krēsls,bet amats!!!!! Nabaga RAINIS,VISI KAULIŅI JAU SABIRZUŠI GROZOTIES KAPĀ UN KLAUSOTIES KĀ TIEK PIESMIETA AR VIŅA LĪDZDALĪBU IZKOPTĀ LATVIEŠU VALODA!
andris zārdiņš
15. janvārī 12:47
Nu tiešām esi "svētais naivums"! Tu maz saprati ko uzrakstīji? Es šeit runāju par kārklu krieviem kas bieza slānī saradušies pēdejo 25 gadu laikā un piesārņo latv. val. ar ti9ešajiem tulkojumiem no kr.val. Ir drūmi un arī patīkami kad tu runā ar krieviski runājošu un viņš, kaut vai ar akcentu,runā skaista latviešu literāra valodā un noteikti pēc gadiem varēs izlasīt Raiņa Zelta Zirgu, bet šie "pēdējā sasaukuma",maz vai viņus var nosaukt par latviešiem,drīzāk tos krievvalodīgos par kuriem rakstīju,jaunlatvieši nevarēs jo viņi bļaus-"sāpīgi vajag" :(((
Svētais Naivums
15. janvārī 12:51
> andris zārdiņš Šodien 12:47 Nu un kāds sakars tavam gara darbam ar Ķuzi , Raiņa ""Zelta zirgu", to laikam tikai tu pats izproti? Ļoti savdabīgs skats uz dzīvi.
andris zārdiņš
15. janvārī 12:57
vistiešākais ,naivum,tev laikam to nesaprast....un būtu diezgan bezjēdzīgi mēģināt skaidrot...nebūs ne intelekta ,ne loģiskās domāšanas kas varētu oponēt:(((
Andris Polozs
15. janvārī 13:07
Aizejam uz pabu ierīt kādu aliņu,paliks vieglāk tev un man!
Svētais Naivums
15. janvārī 13:08
> andris zārdiņš Šodien 12:57 Redzi, zārdziņ, ar to ko es nesaprotu, es jau sen esmu samierinājies, bet lai citi spprastu tevi, tev vēl ļoti grūts un garš karmisks ceļš ejams. Ej ārstējies!
andris zārdiņš
15. janvārī 13:18
svētais, tā vien šķiet ,ka karma tev pudele bodē:)))

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi