Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
2. janvārī 14:44
Nepareizs jautājums: Ko tad, ja tiesas spriedums jagaida vairākus gadus? Pareizs jautājums būtu: Ja jūsējie vēljoprojām grib iegūt Saeimas vēlēšanas cienīgu balsu skaitu, vai nebūtu laiks atkratīties no vecā komunistu mahinātora? Un normāli domājoši partijas vadoņi tā arī darītu un meklētu citus naudas maisus partijai. Lai gan pie palielināta partiju financējuma, šāds scenārijs ir maz ticams un ZZSitiem ātri pienāks laiks doties pie miera. Viņējie ir pieraduši ēst no barotāja rokas.
Haks Piterss
2. janvārī 15:23
Nevajag muldēt , nu jau pieņēmām likumu , ka jebkura Saimā iekļuvusi sīkpartija , kā Jv , JKP , NA , maximāli saņemtu piķi ---- 6-kārtīgu finansējumu ! pohu# par badā mirstošajiem penšiem ! Pie kājas solījumi !
Melānija
2. janvārī 15:29
Nu Lembergam pašam būtu jāsaprot,ka jāaiziet no politikas,ka viņš nav cienīts politiķis.Vai tad viņam nepietiek naudas,lai mierīgi dzīvotu,gadi jau arī vairs nav tie,ai tik tiešām viņam vara svarīgāka par visu.
Futs Bols
2. janvārī 15:31
Lambergs šobrīd ir balasts, kas velk ZZS dibenā. Tur viņiem arī īstā vieta - dibenā.
Oto
2. janvārī 15:45
Lembergam atkāpties būtu pašnāvība. Pie tam tam nabadziņam, kas nevar vairs maizi nopirkt nez ko ir nauda miesasargiem un nemaz nevari brīvi gar Puzes ezeru pastaigāties.
Svētais Naivums
2. janvārī 15:49
> Haks Piterss Šodien 15:23 Kurējā no tevis nosauktajām, būtu sīkpartija??? Vienīgā sikpartija pašreizējajā Saeimā ir KPVelisti, kuramai tur vispār nebija jābūt, ja cilvēki domātu par to kādas partijas tiek ievēlētas. ZZSistus no Latvijas politiskās aprites bija jāizmet kopā ar prezidentu Rumpīti.
Svētais Naivums
2. janvārī 16:02
> Oto Šodien 15:45 Vispār jau nevis pašnāvība, bet gan normāla aiziešana aizmirstībā un savu sastrādto darbu izpirkšanā, tur viņam ari īstā vieta. Maizei un ūdenim viņam jau ir saziedojuši ļoooti ilgam ciešanu periodam.
Kurmis Kurmis
2. janvārī 16:07
Vai tavaram ar 200 apsūdzības sējumiem nepietiek???Muļķi laiž....Kāda attaisnošana?Vienīgi gadu skaits,kas būs jāpavada aiz restēm var mainīties,ne jau attaisnot...hūtes stipendiāts...
Futs Bols
2. janvārī 17:04
Hak Piters, kāpēc tavi vecāki mirst badā? Tu viņiem nemaz nepalīdzi?
MikeKoglin
2. janvārī 17:31
Tas viņa purns iespārda
Zane Līvmane
2. janvārī 17:35
Kad suteneru ieliek cietumā, tad prostitūtas paliek bez saimnieka!
Ādolfs Nāks
2. janvārī 18:45
Kad Lembergs paziņos, kādā gadījumā pasūtīs ZZS?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi