Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
2019. gada 20. decembrī 20:23
Latvieši ir pelnījuši tautas vēlētu prezidentu.
aivo davidson
2019. gada 20. decembrī 20:30
Politiķi var melot un zagt, politika ir jāaizliedz, kā pretvslstiska parādība. To jānomaina ar kalpošanu tautai, līdz ar to arī valstij.
aivo davidson
2019. gada 20. decembrī 23:42
Sorosa cilvēki ir Viņķele, Nils Mužnieks, Rubesa, Putnis un Ījabs ari partija Attīstībai/PAR. Lūk ko Soross saka: "George Soros said that he funded the Black Lives Matter movement because he wanted to 'bring down the United States' and 'the black community is the easiest to manipulate.'
Svētais Naivums
2019. gada 21. decembrī 07:22
Tviter ŠmiterVakar 20:23 Nav vis! Tauta būtu spējīga savēlēt vien "labus cilvēkus", Paulus, Lembergus, Imantus Kalniņus labi, ka nav vairs Ziedoņa citādi to arī ievēlētu. Redzi šmiter, abassistēmas ir demokrātiskas, gan parlamentārā, gan prezidentālā, starpība ir tikai tā, ka ja Latvijā tauta vēlēs prezidentu mūs stabili sagaida Ukrainas_ Belorusas un krievzemes variants. Un "labākais" būtu tas, kā tāds prezidents būtu tautas vēlēts un ar plašam pilvarām un viņam iepūt.Turpretī parlamentārajā sistēmā, tauta ievēl parlamentu un atbilstoši ievēlētajam sastāvam tiek izraudzīts prezidents. Pašreizējajā politiskajā haosā Latvijai parlamentārā sistēma ir atbilstošāka valsts stabilai un mierīgai attīstībai. Nevajag balsot par visādiem KPV, ZZS, saskaņotajiem un citiem nenormālajiem un nebūs jāsatraucās, ka savēl visādus Vējoņus zooloģiskajos dārzos.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi