Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Vecais
2019. gada 19. decembrī 08:57
Es viņam ieteiktu, tomēr uzrakstīt protesta vēstuli Trampam. Jo tā ir iejaukšanās neatkarīgas valsts iekšējās lietās. Mums pašiem ir sava valdība.
Egle
2019. gada 19. decembrī 09:14
Levit, no manis nošpikoji? es jau to pašu teicu, pastalas ne bū ne bē, viss bija labi un skaisti ar Lembergu, kamēr ASV šo valsti sakārto labāk par pašām pastalām, bet tā jau ir, kas 700 gadus klaušu kalps, tam par saimnieku būt nav lemts.
Adriana
2019. gada 19. decembrī 09:20
Kāda vēl mums pašiem sava valdība,korupcijas un zagļu midzenis,kuru kā izskatās izmēzt var tikai iejaukšanās no malas.Bet Trampam tießām vajadzētu uzrakstīt,lai turpina iejaukties tālāk
Eduards Vasiļevskis
2019. gada 19. decembrī 09:44
Egils Levits pēc ievēlēšanas amatā pārsteidzis daudzus ar iepriekš nedzirdētiem vārdiem savās uzrunās. Piemēram, vienvērtīgs, likteņkopība, turpinātība. Nu tač, ar valsts vadīšanu nebija laika nodarboties bija jāpušķo valodiņ!
MP
2019. gada 19. decembrī 09:46
Par līdzīgu ASV iejaukšanos Ukrainas korumpētās vides likvidācijā, Trampam draud īpīčments! :D
Kurmis Kurmis
2019. gada 19. decembrī 09:54
>MP!Ne jau pret korupciju,bet Tramps jūlijā telefonsarunā ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski mēģinājis viņu pierunāt sniegt informāciju par sava politiskā sāncenša Džo Baidena un viņa dēla Hantera darbību Ukrainā!!!!
MP
2019. gada 19. decembrī 09:58
Tas, ka Latvijā ar tiesiskumu ir pilnīgā "mēnestiņā", tas katram reņģēdājam skaidrs. ASV sankcijas izgaismoja arī citu problēmu - cik tomēr atkarīgi mēs esam! Vai Lemberga precedents un valsts momentālā rīcība (pat tiesas spriedumu nevajadzēja, sekojoši ne situācija ne valsts nav tiesiska vārda burtiskajā jēdzienā) nedod pamatu bažām, ka šādā veidā ASV var Latvijai uzspiest jebkuru savu iegribu? Nav Latvijā geju laulības - sankcijas, neļaujat Latvijā tirgot GMP - sankcijas.
Kurmis Kurmis
2019. gada 19. decembrī 10:01
Ja Dž.Baidens nebūtu trampa politiskais sāncensis par prezidenta amatu nākamajās vēlēšanās tramps neliktos ne zinis ne par Ukrainu,ne Zelenski,nemaz nerunājot par korupciju!
Svētais Naivums
2019. gada 19. decembrī 10:02
> Egle Šodien 09:14 Tu savu egli būsi sev, ne ar to galu iespraudis savā pakaļgala izes punktā. Levits jau nedomāja Latviju, bet gan Lembergu. Tā būs ideāla paraugstunda visādiem Lemberga līdziniekiem un ne tikai Latvijā, bet vīsā plašajā pasaulē un Eiropā īpaši.
MP
2019. gada 19. decembrī 10:05
KurmisKurmis>> Nevis vienkārši informāciju, bet informāciju par koruptīviem darījumiem. Baidens Juniors iesaistījās energoresursu biznesā un pie tam Krievijas energoresursu. Un tas visiem sen zināms, ka tā joma Ukrainā ir 100% netīrs bizness. Viennozīmīgi Tramps "uzspieda" uz Zeļinski uz informācijas publiskošanu. Ja jau tur viss būtu tīrs, tad jau Demokrāti nebūtu sacēluši brēku, publicētu visu pieejamo informāciju, sabiedrība redz, ka pārkāpumu nav, Tramps paliek par muļķi, Baidens varonis, vēlēšanas var sākties.
Svētais Naivums
2019. gada 19. decembrī 10:07
> Kurmis Kurmis Šodien 10:01 Vispār, tieši Baidens bija tas kurš "Stikla Kalnā" teica sekojošus vārdus( tuvu tekstam): "Ja jūs paši ar savu korupciju galā netiksiet, ASV būs jums spiesta palīdzēt". Kopš šis runas ir pagājis krietns laiciņš un ir rezultāts. Nav, ko vainot Rinkēviču un Bordānu, šis plāns ir krietni senāks.
Svētais Naivums
2019. gada 19. decembrī 10:10
> Adriana Šodien 09:20 Dzirdēji, ko šorīt prezidents teica: "Vēlētāji( pilsoņi) ir atbildīgi par tiem, ko ievēl." Šinī gadījumā attiecībā uz Lembergu. Kurš tad par viņu visu laiku balsoja, marsieši?
MP
2019. gada 19. decembrī 10:12
Ja Lembergs nebūtu aktīvs Krievijas ģeopolitisko interešu aizstāvis un NATO aktīvs kritiķis ar zināmu ietekmi, tad ASV tāds mazpilsētas Napaleoniņš pilnīgi neinteresētu. Vispār jau Šlesers ar diezgan prokrieviski laiku pa laikam muldējās un neba mazāks korumpants. Tik laikam kāds šim ausī pačukstējis, lai bišķi uz zemes nolaižas un bauda bagātību, ja negrib Gvantenamo cietumā atsēdēt..
Svētais Naivums
2019. gada 19. decembrī 10:21
> MP Šodien 10:12 Tur jau arī ir tas cīpars, būtu Lembergs sēdējis savā Lemburgā un daudz nesprēgājis, būtu joprojām savā vietā, bet viņējam, kā istenam ventiņu čangalim, taču vajag muti brūķēt par dažādām tēmām, turklāt bieži ļoti nesakarīgi.
anda berzina
2019. gada 19. decembrī 10:34
Uzreiz var #sajuts #izglitota cilveka valodu ,joskem veldaudz, daudz jamacas,ir tads teiciens ,jo vairak izglitots ,jo stulbaks.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi