Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
42 komentāri
Sakārtot:
Māris Zommers
2019. gada 12. decembrī 21:27
Nacionāljampampiņu un zombotūdaliņu cienīga ideja un nodarbe.
aivo davidson
2019. gada 12. decembrī 21:34
Kādēļ sankcijas tikai pret Lembergu? Latvijā pavisam ir apmēram 10 oligarhi un puse no tiem pat sabiedrībai nav zināmi! Mūsu ģeopolitiskais prezidents Tramps cīnas pret Sorosu pašā Amerikā! Latvijā pa pilno sorosiešu. Ījabs, Ilze Viņķele, Nils Muižnieks, Rubesa utt. Izskatās ka FINKA pareģojums piepildīsies, un Finkam bija taisnība, ka 1991 gadā Latviju pārtvers VDK kopā ar komunistiem! Kādeļ tad VDK saraksti tika rūpīgi slēpti 29 gadus!!!! Mums tad bij jākļūst neatkarīhiem no VDK!
Ilvars Mičs
2019. gada 12. decembrī 21:42
Paldies Aivaram Lembergam par uzskatu, ka LGBT kustība Latvijai nav vajadzīga. Novēlu būt godīgam, lai dara labus darbus un lai svētīga ģimene!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 12. decembrī 21:42
aivo davidson, tev, mauka, nav kauns spamot?
Inga Maknamara
2019. gada 12. decembrī 21:57
U amerikoso posoļstvo stoju ja molodoi ,podaite hrista rade mņe dolar zolotoi...
Inga Maknamara
2019. gada 12. decembrī 21:59
Bet ja nopietni ,vai ir vērts maksāt nodokļus...Jo tāpat jau amerikāņi izlemj vai baurim būs saņemt savu pensiju un algu .
aivo davidson
2019. gada 12. decembrī 22:07
Neviens no patreizējiem vadītājiem nav cienīgs vadīt valsti, jo pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Diskriminācija LV otrā ātruma valsts EU!
aivo davidson
2019. gada 12. decembrī 22:13
EU mūs ar viltu iekļāva ar viltu jo cilvēki balsoja par iestāšanos EU jo bija pārliecināti par to ka labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Tagad Latvijas parāds ir neatmaksājams! Ceru ka, mūsu ģeopolitiskais prezidents Tramps arī tam pievērsīs uzmanību.
Daina Šteinberga
2019. gada 12. decembrī 22:57
Neredzu par ko tur smieties,ziniet tad visu latvijas varu atlaist,tajā skaitā pilsētu mērus un deputātus,nesmejos par nabagiem kuriem nav ko ēst un arī bagātajiem, nu un ko tur runā? Godmanis,Repše u.c. arī zog un ko viņiem nebloķē kontus?! Neaizstāvu nevienu,riebjas kad cilvēki viens par otru smejas,esam taču labāki kā tie deputāti
Zane Vantere
2019. gada 13. decembrī 00:10
Man ir milzīgs kauns lasīt komentārus, kurus raksta patrioti, aizstāvji, vienalga kuras puses aizstavji..... Lūdzu, lūdzu, ievērosim latviešu valodas gramatikas pamatlikumus- pieturzīmes, īpašvārdu pareizu lietojumu u.t.t. Acis sāp, lasot, goda vārds! Bļaujat par politiku, bet elementāru gramatiku, liekas, neesat apguvuši kopš trešās klases 😣😢
aivo davidson
2019. gada 13. decembrī 00:18
Gramatika šoreiz Lativiju neizglābs, ir nepieciešams mainīt vertību sistēmu, jo tie kas pie varas Latvijā domā, ka ir evolucionējuši pērtiķi! Evolūcijas melu teoriju mums mācīja jau Padomju laikos! Pasaule neradās mistiska sprādziena rezultātā! Mēs visi sastapsim Radītāju!
halturkas
2019. gada 13. decembrī 01:28
Gabaldarbu sludinājumu lapa halturkas.lv
Dzintra Freimane
2019. gada 13. decembrī 02:05
Nekā smieklīga es šajā rakstā nesaskatu! Nav pareizi nobloķēt kontus,ja citādi nevar! Piekrītu Dainai Šteinbergai,tad ,lai bloķē visiem oligarhiem -tie tāpat ir ieguvuši naudu nelegāli. A.Lembergam Ventspils ir sakopta un skaista visos gadalaikos-ar Rīgu pat nav ko salīdzināt!!!
Arturs Berzins
2019. gada 13. decembrī 02:17
Kāda te maize un ūdens ? Viņam pensija 6000 eiro mēn.nevis 60 eiro kuru teica neblokēs neviens. Miljonārēm vēl ūdeni un maizi?
MikeKoglin
2019. gada 13. decembrī 06:07
Nez..viņš kādam vāktu,par kādu uztrauktos????Diezin vai

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi