Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Onslows
2019. gada 10. decembrī 18:53
Gan jau tur ir, jo Rigas brīvostas kaut' kādā valdē tak bija i šķēlē i Lenbergs.
aivo davidson
2019. gada 10. decembrī 18:54
Un kur palika Cukura fabrika!? Tagad esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Un cik tautas palika 1.9 milioni! Tikai bet 2000 gadā bija 2.5!!!!
Tviter Šmiter
2019. gada 10. decembrī 19:21
Ko tur šķēle, mūsu čekas aģents PUGULIS joprojām sniedz intervijas un māca baurus kā vajag dzīvot.
Futs Bols
2019. gada 10. decembrī 19:26
Šlesers tāds pats shēmotājs un blēdis kā Lembergs, kāda starpība.
Uldis Mucenieks
2019. gada 10. decembrī 19:41
Parādiet man cilvēku, "lietu" mēs piešūsim. A tā, just in case, lai zinātu kam te vara.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 10. decembrī 19:42
bet aivo davidsons tik spamo.
orinska
2019. gada 10. decembrī 19:46
Burova kungam ar steigu jädodas pie juristiem, ja nav vel sapratis, kam pieder vara Rigas brivostä. To pat Onslovs saprot...
Futs Bols
2019. gada 10. decembrī 19:46
Protams, Uldi, varai jābūt valdības, nevis oligarhu rokās. Un visiem krietnajiem Latvijas iedzīvotājiem par to būtu jāpriecājas, ka mūsu valdība beidzot stingri un izlēmīgi īsteno šo varu. Bet tu tāds saskābis izklausies. Laikam jau arī tev kaut kas no tās oligarhu siles atleca.
Dzintars Lielais
2019. gada 10. decembrī 19:50
Cerams ASV drīz pārņems visas Krievijas bankas un ostas,atodot tās Sorosa rokās.Savādāk vatņiki visu nopārdos,izzags un novedīs līdz bankrotam.
Svētais Naivums
2019. gada 10. decembrī 19:52
> Beerdrinkers Von Kowelenz Šodien 19:42 Te, tādi davidsoni, andre un ļielie dzintari, pukina izskatā, šodien kā biezs,
Dzintars Lielais
2019. gada 10. decembrī 20:08
Jā,pārņemt ASV,tas ir visu vatņiku sapnis,tāda āfrikāniska mentalitāter ir psihiski slimām fantāzijām.Tas nekas,ka tāds nenotiks,toties visu vatņiku kremļa saimnieki taagad dzīvojas pa ASV,glabā tur sazagto naudu,uzlabojot ASV ekononiku,stiprinot NATO kara mašīnu.Ar to gan vate var lepoties.
Māris Strautiņš
2019. gada 10. decembrī 20:15
Nu bet! Tāds piķis ies gar degunu!
Futs Bols
2019. gada 10. decembrī 20:19
Nez kurā Rīdzenes numurā tagad sēž mūsu 3A? Droši vien satraukušies ne pa jokam. Kā nu ne, viņiem taču taisās atņemt visdārgāko - naudu.
Futs Bols
2019. gada 10. decembrī 20:22
Bet bez naudas viņi nevienam vairs nebūs vajadzīgi, pat interneta troļļiem ne.
cilveks444
2019. gada 10. decembrī 20:28
Nacionalizēs ostas, lai, visticamāk, pēc tam tās izliktu pārdošanā? Un gluži kā ar banku “Citadeli” veiktu mega lielas afēras, iztirgojot tās Latvijas “stratēģiskiem partneriem”? Plāns pārāk nekrietns, kliedzošs un acīs krītošs? Oi, šai koalīcijai kauna nav ne pa ko. Pieņems vēl likumu, ka Saeimu nevar atlaist, ka šai Saeimai jāstrādā, piemēram, 25 gadus. Un pēdējās demokrātijas druskas būs novāktas no ceļa. Latvija jau tā ir pamatīgi cietusi no sankciju kara, ko rosinājusi ASV. Bet ASV ir pie vienas vietas, kas notiek ar Latviju. Kaut kāds ASV ierēdnis, bez tiesiska procesa, sāk regulēt, kas Latvijā ir noziedznieks, kas nē. Tā ir iejaukšanās Latvijas iekšējās lietās. ASV ir pieradušas tā darīt. Tas ir derdzīgi, bet tas ir fakts. Bet pats trakākais, ka Latvijas varas pārstāvji, kā gļēvi tārpi, lienot uz vēdera ASV priekšā, bez jebkādām iebildēm ļauj ASV šiverēties Latvijas iekšlietās. Pat mudina to darīt. Tas ir totāls vāks. Tas norāda uz to, ka, nespējot tiesiskā ceļā tikt galā ar Lembergu, kurš ir sorosīdu politiskais oponents, šie ASV pakalpiņi nekaunas savu politisko mērķu labā, paralēli cīņai ar Lembergu, nodot Latvijas nacionālās intereses, kas, piemēram, ir tranzīta biznesa graušana. Varas trakumā saslimuši nelgas, savas varas dēļ, lai to saglabātu, nerēķinās ar milzīgu daudzumu Latvijas iedzīvotāju, kuri strādā ostās un tranzīta nozarēs. Viņi šo iedzīvotāju eksistenci pakļauj briesmām. Tāpat kā ABLV bankas darbiniekus. Kuri, nu ir zaudējuši darbu. Runas, ka valdība rūpēsies par cilvēkiem, ja redzam, kā tiek melots mediķiem un pedagogiem, ir tukša vāvuļošana. Tāpēc, ņemot vērā Latvijas politiskās “elites” mazdūšību un gļēvumu, jāsecina, ka Latviju gaida ļoti grūti laiki. Un ar Lembergu personīgi tur nebūs nekāda sakara. Tāda kalibra darbonis, kā Lembergs izdomās, kā izkļūt sauss no ūdens. Bet Latvijas tauta, pirmkārt, tie, kas darbojas nozarēs, kuras cietīs no ASV sankcijām, gan paliks ar garu degunu. Tāpat pierādās tas, ka Latvijas varas elite, kas valda valstī, grauj Latvijas konkurētspēju, faktiski danco pēc ASV stabules un izpatīk Latvijas ostu konkurentiem Lietuvā. Jo Klaipēdas ostas pārstāvji jau gandarīti berzē rokas. Vērojot visa notiekošā amoralitāti, varam prognozēt, ka, ļoti iespējams, agri vai vēlu, ar ASV rokām, novāks no ceļa uzņēmējus, kas nedzied varas kliķes uzspiesto meldiņu, pievācot viņu biznesus. Piemēram, zivju apstrādes rūpniekus.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi