Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Mairis Kālis
2019. gada 12. decembrī 08:43
Gribēju jau rakstīt, ka tāds ļoti neveselīgs, stresa un alkohola saēsts tas meditāciju vadītājs izskatās, bet tad izlasīju, ka bildē ir LU pārstāvis... Tas tikai vēlreiz parāda, ka tik noliedzošam pret visādām relaksācijas programmām nevajag būt!
Onslows
2019. gada 12. decembrī 08:48
es jau nodomāju ka salašņas tur ievietojušas savu biroju!
Mihail 1971
2019. gada 12. decembrī 08:51
Ja tradicionālā medicīna kļūst nepieejama (rindas, dārdzība, nekvalitatīva palīdzība) tad cilvēki meklē glābiņu citur...
Trekngailis
2019. gada 12. decembrī 09:07
Lūgšanas palīdz, tas ir fakts. Piemēram, pret alkoholismu, hemoroīdiem un virkni citu slimību meditācija ir labākais līdzeklis!
labais rabīns
2019. gada 12. decembrī 09:23
Ir kautkādi pētījumi vai apstiprinājumi tam ka visas čakras, auras enerģijas, dziedniecība ir muļķības? Kaut viens experiments kurš pilnībā izslēdz šādu iespējamību.?
Svētais Naivums
2019. gada 12. decembrī 10:29
Ko tie "pareizie" zinātnieki tā sanervozējušies, cilvēki grib meditēt( klusumā, mūzikas pavadījumā, vai suģestējošas lektora balss vadīti), kur ir problēma? Par ko t;āds sakāpināts satraukums. Neesmu savā dzīvē saticis nevienu meditējošu cilvēku kurš traucē apkārtējiem. Krišnaīti gan ir traucējoši, maršejot pa ielām, sitot pannas un dziedot.
El Mārs Sīrs
2019. gada 12. decembrī 10:48
Starp citu , visi baznīcu rituāli ir ceremoniālā maģija . :)))
Svētais Naivums
2019. gada 12. decembrī 11:46
> El Mārs Sīrs Šodien 10:48 Starp citu, nav vis. Tā ir blāva atblāzma ( atrauga) no cerimoniālās maģijas. Vismaz tā daļa, kas ir publiskie baznīcu rituāli, par slepenajiem ir pilnīgi cits stāsts.
Dzintars Lielais
2019. gada 12. decembrī 11:50
Jo tumšāki un neizglītotāki ļauži, jo vairāk tādiem Ļauturasiem naudas !
El Mārs Sīrs
2019. gada 12. decembrī 11:58
Naivumam . :)))
Svētais Naivums
2019. gada 12. decembrī 12:14
> Dzintars Lielais Šodien 11:50 Par tumšajiem un neizlītotajiem, precīzi pateici, tu pats viens no viņējiem. Sen neesmu redzējis cilvēku, kurš pats sevi spēj tik precīzi noraksturot. Pukina ģīmis tev Jēzusa vietā?
Arita Takahashi
2019. gada 12. decembrī 15:47
Visādi murgu ģenerētāji tīšām parasti īrē telpas Zinātņu akadēmijā, Latvijas nacionālajā bibliotēkā, Latvijas universitātē, lai tikai lekciju apmeklētāji nodomātu, ka visi tie murgi sakņojas oficiālajā zinātnē. Bet zinātnei ir tik maz naudas, ka viņi ļaujas pierunāties un tādiem šarlatāniem pārdodas. Domāju, ka zinātniekiem ir kaut kādā veidā jāļauj sabiedrībai saprast, ka buršana, apvārdošana un maģija nav Latvijas zinātnes virzieni un ka to nevar studēt nedz bakalaura nedz maģistra studiju līmenī. Lai vismaz cilvēki nedomātu, ka zinātnieki ir devuši šādiem māņiem un cilvēku krāpšanai savu svētību. Varbūt, ja nevar šādus pasākumus atcelt, vismaz var nolikt parasto profesoru bariņu ar plakātiem "māņticība nav zinātne" lai piketē pie durvīm, kur iet iekšā publika. Laikam jau ka pasākuma ieejas cena ir padārga, ja tādas lielas auditorijas var noīrēt. Un varbūt kāds tulks arī būs noalgots? Kā to lietuviešu valodu parastie cilvēki sapratīs? Starp citu, stacijas uzgaidāmajā telpā viens čigāns visādus nešķīstos no cilvēkiem izdzen. Ja kāds grib atdot savu naudu tam čigānam, var pacensties viņu sameklēt. Dzirdēju, kā viņš uzlika rokas vienai meitenei uz muguras un bļāva kaut ko krieviski. Tikai beigās sapratu, ka tas bija "seanss" pretī stacijas tualetēm bezmaz.
Arita Takahashi
2019. gada 12. decembrī 16:00
Nepārbaudīju, bet izskatās, ka māk izmantot nelaimē iedzītus cilvēkus. Studentiem ir pieejams bezmaksas psihologs LU galvenajā mājā, tāpēc domāju, ka viņiem nav nekādas vajadzības maksāt 50 eiro šādam "burvim".
Svētais Naivums
2019. gada 12. decembrī 16:01
> Arita Takahashi Šodien 15:47 Nu varbūt derētu sākt ar to, ka meditācijai nav nekāda sakara ar maģiju vai buršanu.meditācija ir savu sajūtu, procesu, vēlmju savešana kārtībā. Tas ir normāls process, kas regulāri būtu jāveic katrai saprātīgai būtnei. Turklāt varu derēt, ka pašai dzīvē ir bijuši gadījumi, kurus tu ar savām zinātniskajām smadzenēm neesi spējīga izskaidrot. Varbūt zinātnei ir pēdējais laiks mosties un kļut zinātniskai, nevis noliegt to ko nevar izskaidrot? Meditāciju var saukt par hipnozi, pašhipnozi, ja vēlies. Ja jau hipnoze ir atdzīta zinātniski/ārstnieciska metode, tad meditācija arī, tāda ir. Par maģiju un buršanu, varbūt neizsakies par lietām no kurām nejēdz vispār NEKO.
Svētais Naivums
2019. gada 12. decembrī 16:59
> El Mārs Sīrs Šodien 16:46 Varbūt sākt tomēr vērts ar zemāko un pēc tam pāriet uz augstāko? Visi ezotērisko grāmatu tulkojumi latviski ir sviests, pilnīgs SVIESTS. Grāmatas vajag lasīt orģinālā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi