Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Kristap Kalinin
2. decembrī 19:36
Titulbildē tū diš pī p ī reklāma.
Tviter Šmiter
2. decembrī 19:38
Tas jāuztver kā drauds ?
Pēteris Ozoliņš
2. decembrī 19:40
Aicinājums publikai - gatavojiet savus maciņus, valdībai trūkst naudiņas!
Rudite Barda
2. decembrī 19:42
Opaa, kremļa soska tviter šmiterens uzradies. Kur biji pazudis? Mamashai pimjus paliidzeeji suukaat?
Dzintars Lielais
2. decembrī 19:47
Nu redz, atzinās, ka kasē vējš svilpo. Sapirka par pusmiljardu vecus amurikāņu lūžņos, tagad , lai paši varētu celt savas vidējās algas, jāceļ nodokļi. Drīz jau nebūs no kā slaukt...
Rudite Barda
2. decembrī 19:49
Vel viena kremlja maukjele iekaucaas. Dzintar neemiiz, atslauks no tevis, kad uzvilks tevi uz amerikaanju luuzhnja stobra, pidar siiikais.
aivo davidson
2. decembrī 20:06
Un visi uzreiz noticēja 🤣 protams ka muļķības! Jau 30 gadus visi visu pārskata!! Sāciet ar to, ka atzīstat, ka tomēr neesat evolucionējuši pērtiķi! Tad var būt sāksiet palīdzēt nabadzības nomocītajai tautai! Tikai mazak nekā 1.9 miljoni palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts ! Un ja vēlaties iekasēt vairāk nodokļus, Samaziniet tos!
Tviter Šmiter
2. decembrī 20:08
Rudīte. Tavs IQ ir govs līmenī. Tādus tekstus kādus raksti te, parasti urlas uz sētas raksta. Tātad esi viens no viņiem.
Trekngailis
2. decembrī 20:18
Galvenais, lai uzņēmējus neaiztiek. Lai liek klāt precēm vai darba spēkam (IIN) daļa.
Rudite Barda
2. decembrī 20:20
Tvitereen: runaaju tev, krievu suudam un 9.maija sektas adeptam saprotama valoda.tu arii sodien svini to prieka veesti, ka vakar pidaraškaa nositaas tavi smirdigie sugas braalji? Kaa tev zinja par pieaugosho zaadziibu skaitu? Vai nodema, ka ja juus, krievu okupantu suudus izsuutiitu uz etnisko dzimteni- suudu bedri krieveliju, tad kriminaalnoziegu procents Latvijaa buutu tuvu nullei?
Māris Zommers
2. decembrī 20:31
Katrs, kurš atļausies kritizēt šo valdības plānu vai atkal savā nepateicībā padomāt ko sliktu, tiks uzskatīts par Kremļa aģentu un Putina atbalstītāju.
Tviter Šmiter
2. decembrī 20:35
Rudīte. Ja krievi aizbrauktu, tu badā nomirtu. Jo nebūtu kas valstij maksā nodokļus. Jo tu pats strādāt nejēdz. Tikai zagt. Tas tev ir ģenētiski iedzimts. Tu pats neesi pie tā vainīgs.
Visvaldis Plūcis
2. decembrī 21:07
Vajadzētu samazināt līdz minimumam energoresursu aplikšanu ar nodokļiem,lai veicinātu ražošanas izaugsmi.Samazināt turp-atpakaļ staigājošo nodokļu daudzumu,lai novērstu zudumus,tajā skaitā-citvalstu banku peļņas izvešanu no valsts.Samazināt līdz minimumam OIK ietekmi uz ražošanas rentabilitāti.
Inese Čipāne ( Lubgāne )
2. decembrī 21:30
Ceru, ka vienīgais īpašums tiks atbrīvots no nodokļu maksāšanas, bet personas, kurām īpašumā ir 2...unx īpašumi, tiks augošā kārtībā aplikti ar nodokļiem. Neesmu pret naudīgajiem, bet vienīgā īpašuma īpašnieki ir jāatbrīvo no nodokļiem, kā tas ir civilizētajās eiropas valstīs.
Dzintars Lielais
2. decembrī 21:36
>Rudite Barda; varu vienu lietu tev pateikt, tu esi liela resna vecene un vīrs tevi nedrāž, jo sen jau iet pie citas, tādai cūkai vienkārši uzkāpt nevar. Tāpēc arī lamājies kā prasta lauku tante no ģerevņas....

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi