Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Astrīda Straumane
2019. gada 1. decembrī 22:09
. Tie nav bēgļi bet ekomomiskie migranti,pie tam ļoti aprobežoti cilvēki,kuri vieglprātīgi izdarījuši likuma pārkāpumu
aivo davidson
2019. gada 1. decembrī 22:27
Es zinu kam, Džordžam Sorosam, jo Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta un uzplauka Austrālija, Rietumeiropa un Ziemeļamerika ! Soross lai perk viņiem salu, jo $$$$$$$ Sorosam pa pilno! Latvija ļaundaris oligarhs Dz Soross sponsorē Attīstībai/PAR, un liela daļa JV ir sorosīti! Konkrēti Ījabs, Rubesa, Nils Mužnieks un Viņķele ir sorosīti ! Musu ģeopolitiskais prezidents Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Soross ir sliktais!
Eriks Ziders
2019. gada 1. decembrī 22:32
Likvidet un jautajums atrisinats
Tviter Šmiter
2019. gada 1. decembrī 22:32
Par bēgļiem atbildība jāuzņemas partijas Vienotība, Nacionālā apvienība un ZZS biedriem. Jo viņi esot koalīcijā balsoja par bēgļu ievazāšanu Latvijā.
EjTakTu
2019. gada 2. decembrī 10:37
Pašām personām jāuzņemās par sevi atbildību, nevis svešai valstij, uz kuras pilsoņu kamiešiem mēģina atrisināt savas ekonomiskās problēmas. Pārkāpi noteikumus - statusus nost un prom...
Ieva Salmina
2019. gada 3. decembrī 10:13
Tikai par raksta kvalitāti komentārs - nu tad jāizdomā kas tad ir īsti Ģirģens. Nu kā var vienā rakstā viņu padarīt gan par Tieslietu ministru, gan Iekšlietu! "Labklājības un tieslietu ministri nevar vienoties," un pēc tam "Taču labklājības ministre Ramona Petraviča un iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens nevar vienoties..." Es nepiesienos komatiem utt. pati bieži kļūdos, lai gan tas nav attaisnojums arī man! Bet raksts pirms publicēšanas ir JĀPĀRLASA!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi