Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
2019. gada 25. novembrī 21:50
Jā NATO mūs sargā no Krievijas iebrukuma, tad varbūt pietiks baidīties no Krievijas? Kas mūs ir iznsicinājis ir tas, ka 1991 gadā Latviju pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību. 30 neatkarības gadi un esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Turklāt tiekam atklāti diskriminēti mūs sauc par Otrā Ātruma valsti! 2000 gadā Latvijā bija 2.5 miljoni tagad knapi 1.9miljoni! Nebūs tautas nebūs valsts!
aivo davidson
2019. gada 25. novembrī 22:20
NATO tas ir labi. Bet EU mūs iekļāva ar viltu jo cilvēki balsoja par iestāšanos EU jo bija pārliecināti par to ka labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Tagad mūs bezkaunīgi diskriminē Otrā Ātruma valsts! Esam zaudējuši vismaz 600.000 savu cilvēku ar visiem bērniem par bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Nekādīgi nevaru atrast kur, un kad Latvijas valdībai - tauta ir bijusi svarīga!? Būsim atklāti tiem, kas patiesībā parvalda valsti mēs esam nekas! Viņi tikai rūpējas par sevi un sev pietuvinātiem cilvēkiem. Bet nebūs tautas nebūs valsts un tad jūs paši varēsiet braukt uz UK strādāt fabrikās un noliktavās. Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši jo mēs paši nevaram atļauties tajā dzīvot! Mums nav 5 lidz 6 tūkstoši Eiro, lai uztaisītu maksātnespējas procesu, un Latvijā darbā mūs nepieņem, jo 33% no ienākumiem automātiski savāc Zviedrbanka automātiski noņem Zviedrbanka ! Lūk no kā Latvijas tauta ir jāsargā, no OIK un nekustamā īpašuma nodokļa!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 25. novembrī 22:37
davidson, tu esi dalbojobs, bezsmadzeņu radījums. Bet tā ir tikai tava problēma.
Agris Egmanis
2019. gada 26. novembrī 09:48
nu jaa visi kliedz krievi naak tuuliit uzbruks nato aizsargaas =krievija savu biznesu izved no baltijas valstiim ka arii tranziitu.kaaa saka pliks bet briivs bet mekleeju kam kalpot=gods kalpot nezinu kam nu labi tam kursh vairaak piesoliis bet gala rezultaataa paarmetiis.taa turpinaat.lv politika jo tupaaka tauta jo vieglaak vadiit tikai tas ar laiku naak atpakal....
Ādolfs Nāks
2019. gada 26. novembrī 11:00
NATO nākotne ir atkarīga tikai no ASV. Ņemot vērā Trampa izteikumus, arī Makrona, neko skaidri nevar zināt. Bez tam tuvākajā laikā Tramps ar Putinu dalīs Arktikas resursus, tur galvenais būs pašu intereses, nevis draudzība ar mazām valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi