Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Onslows
2019. gada 14. novembrī 19:16
Gobzemam laikam tiešām ir psiholoģiskas problēmas!
Kurmis Kurmis
2019. gada 14. novembrī 19:37
Gobzems runāja VISOS priekšlikumos pēc kārtas-t..66 reizes! Būtu runājis vēl 60 reizes,ja nebūtu aizgājis!Viņam steidzīgi jāārstējas....Varbūt aizbrauca uz Austriju pie vaškevica?:)
Ilvars Mičs
2019. gada 14. novembrī 19:40
Atbalstu projektu, ka šī saeima ir jāatlaiž. Sev pielika algas, savam interešu klubiņam - partijām arī iedeva, bet tos, kam solīja, piemānīja un sameloja. Esmu pārliecināts, ka Kārlis Ulmanis arī viņus atlaistus ar tīru sirdsapziņu un 100%parastās tautas atbalstu, jo šīs saeimas sēdētāji nav iemācījušie Kārļa Ulmaņa izdzīvoto standart valstsvīram: Kādi ļaudis mums ir vajadzīgi? Ļaudis nenopērkami. Ļaudis stingri pret bagātības kārdinājumiem. Ļaudis godīgi kā mazās, tā lielās lietās. Ļaudis, kuru centieni sniedzas pāri pašlabuma meklēšanas robežām. Ļaudis vīrišķīgi darbā, nenogurstoši nesekmēs. Ļaudis, kurus nevada divējādas tikumības- viena privātā dzīvē, otra atklātā dzīvē. Ļaudis pilsoņi, kuriem sabiedrības labums augstāk par pašu interesēm stāv. Ļaudis atturīgi, tas ir ļaudis, kuri savus ceļus neloka šolaiku Baala - alkohola priekšā. Īsiem vārdiem sakot - mums vairāk vajadzīgi ļaudis, nekā statūti un instrukcijas.
Kurmis Kurmis
2019. gada 14. novembrī 19:54
BUDŽETS PIEŅEMTS!!!!!
Normunds Novads
2019. gada 14. novembrī 20:36
Lieliski! Neesmu vienotībā, bet izvērtējot sit. un redzot alt. Zaļo komunistu viedoklis nevienu neinteresē. Gobzems.... hmmm vai šis "'deputāts" nesolija pamest valsti. LAIKAM Šis solijums palika tur pat, kur solijumi aizstāvēt Maxsimas upuru pied. Lieliski, budžets pieņemts, valdiba nav izcilniece, bet patiesi burvīga sajūta, ka tā spēj efektīvi un kvalitatīvi strādāt. Ar uzsvaru strādāt. Beidzot ir sajūta, ka lēnām, bet tomēr notiek virzība. Novadu reforma jāīsteno, sen bija laiks piegriezt skābekli, pašvaldību diktatoriņiem un fjūreriem, kas katrā miestā būvē baseinus un renovē skolas. Mūsu valsts lielākā problēma - nekompetenta resursu sadale. Un dažādu seperāt anklāvu veidošanās - kuri līdz kaulam zaļzemnieciski. Šīs valdības labākie ministri. ir Premjers, Tieslietu min. Bordāns un Ārlietu min. Vissssssss būs labi.
Zane Līvmane
2019. gada 15. novembrī 19:06
Acīmredzami, ka Gobim ir aizbraucis jumts!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi