Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
9. novembrī 11:45
Amerikas Ļaunuma Imperijas sākumu tas iezīmēja!
Samirs Dišlers
9. novembrī 11:48
Mūsu mīļotās dzimtenes PSRS sabrukumu iezīmēja, klīstam kā Klīstošie Holandiesi jau 28 gadus bez dzimtenes, bez skaidra ideoloģiska mērķa, ka vienīgi - kalpot varenajam saimniekam - ASV.
Vecais
9. novembrī 12:15
Kāpēc Vācija tika nosaukta par ļaunuma impēriju? Neko nesapratu no tā raksta.
Dzintars Lielais
9. novembrī 13:14
Paga, tad sabruka viņa vai nē? Pēc patreizējās pastaļu bļaušanas, saprotams, ka nesabruka....
janka
9. novembrī 14:10
Jūdas!
aivo davidson
9. novembrī 15:02
Brandenburgas vārti... atceros kā pie tiem stāvēju, 1986 gadā biju Vācijas Demokrātiskajā republikā un domāju, kā parbēgt uz Rietumberlīni. Tolaik nevarēju aizmukt no Padomju valsts, tagad kad Latvija ir neatkarīga es nevaru atļauties tajā dzīvot! Tas ir patiess dzīves stāsts. Un cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos dzimtas mājokļus ir bijuši spiesti pamest Latviju! Tie kas 2007-8 gadā mums palika parādā nekad neatdos naudu un mums nav naudas lai uztaisītu maksātnespējas procesu jo tur vajag 5 līdz 6 tūkstoši Eiro! Un kurš mūs vēlēsies pieņemt darbā Latvijā, ja 33% no ienākumiem automātiski savāc Zviedrbanka noņem Zviedrbanka!? Neviens! Viss tikai apstiprinās, ka 1991 gadā Latviju pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību! Tādēļ VDK saraksti bija tik ilgi muļļāti ( slepeni) 29 gadus!!! Redziet, ka nav jātic zinām ir pašiem jāvāc datus un jāveic izmeklēšana! Otrs ļaunums ir oligarhs liberālisma velkomisma mega sponsors Dž Soross! Un Sorosa stipendiāti Latvijā: Nils Mužnieks, Ilze Viņķele, Rubesa, Ījabs utt. Mūsu ģeopolitiskais prezidents Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā!
janka
9. novembrī 16:04
Bļe nahui visus izspardit
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. novembrī 16:27
aivo davidsons atkal troļļo, kā viņam toreiz stāvēja:) mudaks, bļin!
Ādolfs Nāks
9. novembrī 16:29
Vai tik vācijas neapvienoja vēl nelikumīgāk nekā Krimu ar Krieviju?
Ēriks Līdaks
9. novembrī 17:09
KADS VAR TAM PAJOLIŅAM SĒNU VECIM TO NACIONĀLU PROPOGANDU AIZVĒRT . VIŅS TAČU IR NO TVAIKA IELAS PAMUCIS .VIENI UN TIE PAŠI KOMENTĀRI ej ārstēties
Ēriks Līdaks
9. novembrī 17:11
Laikam tas mēsls SĒNU VECIS VALDĪBAS MUŠMIRE VIEN IR
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. novembrī 17:25
Ērik, Sēņu Vīrs cīnās pret troļļiem kā nu prot, viņš Dons Kihots ir- neredz, ka cīnās ar vējdzirnavām. Mušmire esmu es, bet tu esi suņa sūds. Bilde klāra?
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. novembrī 17:27
Par davidsonu Sēņu vīram ir taisnība- aivo davidsons melo, jo 1986.gadā, viņš bija bērns, pat sākumskolu pabeidzis nebija. Un 1986.gadā, uz DDR pat nevarēja tikt. Ja nu vienīgi viņa fāters bija psrs militārists- to ģimenes dzīvoja DDR. Tā kā, davidson, visi tavi pastāsti ir baltiem diegiem šūti- tu ripini bumbiņas, kuras neripo. Prasts dirsējs esi.
Dzintars Lielais
9. novembrī 20:15
>Ēriks Līdaks; sēņu vecis nav pamucis no Tvaika ielas, viņš tur ir....
Dzintars Lielais
10. novembrī 22:04

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi