Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Egle
2019. gada 8. novembrī 17:16
LNT ziņas bja ne šis ne tas, LTV1 TV3 ir Defacto un Nekā personīga, bet LNT ziņas pliekanas.
Egle
2019. gada 8. novembrī 17:17
Un nekas par LGTB cilvēkiem, tā kā nekam nederīgas kopumā.
Svētais Naivums
2019. gada 8. novembrī 17:20
> Egle Šodien 17:16 Tavējo no ieslodzījuma atbrīvojuši, ja?
Kurmis Kurmis
2019. gada 8. novembrī 17:27
Interesanti gan,ka šis All Media Baltics pieder privātajam!Tāpēc jau izrīkojas ar darbiniekiem kā grib!Nez kam pieder šis uzņēmums un vai tik atkal visādi krievi negrib iespiesties tukšajā vietā? Egle,bet tu neskaties to pliekano LNT,skaties praids tv!:)
Dzintars Lielais
2019. gada 8. novembrī 17:27
Labi vien ir, citādi katrās ziņās piemin karu ar Krieviju.
Dzintars Lielais
2019. gada 8. novembrī 17:30
Esi piemirsis! Te nav sociālisms, bet gan kapitālisms. Gribu pieņemu darbā , gribu atlaižu. Ja Ēķis pārdeva savu firmu zviedriem , tad prasiet viņam.
Dzintars Lielais
2019. gada 8. novembrī 17:32
>Kurmis Kurmis; bļed jobanijs kurmi, ej beidzot ārstēties. Visur šim krievi rādās! Slimais !
Kurmis Kurmis
2019. gada 8. novembrī 17:40
Pagājušajā gadā oktobri noika Zviedrijas mediju koncerna «Modern Times Group» (MTG) Baltijas biznesa pārdošana starptautiskajai aktīvu pārvaldīšanas kompānijai «Providence Equity Partners»PEP!!!Turpmāk nu jau bijušie MTG uzņēmumi Baltijā darbosies kā viena organizācija, kuras nosaukums būs «All Media Baltics» PEP «Providence» izpilddirektors ir Karims Tabets! «Providence» nodrošinās, ka «All Media Baltics» uzņēmumi turpinās darboties, saglabājot redakcionālo neatkarību, kā arī vienlīdzīgus un godīgus nosacījumus visiem mediju un reklāmas tirgus dalībniekiem. Te tev nu bija,vienā jaukā dienā atlaiž darbiniekus nemaz nepaskaidrojot!
Kurmis Kurmis
2019. gada 8. novembrī 17:41
kļūda-notika!
Kurmis Kurmis
2019. gada 8. novembrī 17:44
Lielajam dzintaram ivanam!Tevi vispār vajadzētu bloķēt un liegt komentēt,jo propagandē pederastiju!!!!!Otrkārt tev ir mīļš puCina kremlis un viņu propaganda!Tā kā nekvekšķi sarkanais vanckar!:)
Svētais Naivums
2019. gada 8. novembrī 17:49
> Kurmis KurmisŠodien 17:44 Dzintarasa Ļielaisa patroni jau ir paši ""Kas Jaunsi". Viņi dikti rūpējās , lai komentāros būtu kāds zovjetists. Savādāk viņi jau sen būtu novākuši visas Egles,Dzintarisus, Samīrus un Emmas. Bet nezin kāpēc izdzēsti tiek normāli komentātori.
Ika Uta
2019. gada 8. novembrī 17:58
Kurmi, ieskaties rūpīgāk! Dz lielais kā reiz tur lietussardziņu pret to pidarpropogandu! Un ir arī normāli un adekvāti Latvijas patrioti, kuri šaus gan uz taviem putinistiem, gan arī uz cionistu okupantiem!
Yolanta
2019. gada 8. novembrī 18:00
Metot pie malas citas problēmas, teikšu atklāti - zinu, kā tas ir, kad mainās vadība/īpašnieki un sāk ''ķidāti'' kadri, atlaisti cilvēki. Vakar darbs bija, šodien nav. Tā sajūta nav patīkama, un tas vēl ir maigi teikts. Tāpēc, lai paliek viss pārējais otrā plānā - izsaku visdziļāko atbalstu darbiniekiem, kuri tiek atlaisti!
Kurmis Kurmis
2019. gada 8. novembrī 18:05
>Sv.naivumam!Kā jau iepriekš rakstīju,ka interesanti kā tā var būt,ka tikko raksts par LV(vienalga kāds virsraksts un par ko raksts)tā uzreiz pirmie sāk komentēt tviter šwiter,dzintarivaņka un janka ivanuška duračok!!Var jau sagadīties,bet ne jau katru dienu un katrā rakstā!Aizvakar Kas Jauns izdzēsa manu komentāru,jo rakstīju,ka krievijā 3x vairāk iet bojā cilvēku slepkavību dēļ!Un Kas Jauns nepatīk,ka kritizē krieviju,ne vienmēr ,bet pēdējā laikā dzēš komentārus !Bet eglei un dzintarvaņkam atļauj pederastus propagandēt!
Kurmis Kurmis
2019. gada 8. novembrī 18:08
>itai utei,paskaties savus komentārus iepriekš,cik tu cītīgi krīt un celies par austrumu kaimiņu!Tu jau nu noteikti neesi patriote,tas karogs tev tāds ....:)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi