Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Kristaps
8. novembrī 10:23
R.I.P LNT paldies par skaisto bērnību , par Makgaiveru , Pokemoniem un vakara asa sižeta filmām kuras laida pa apli 20 reizes gadā !!! :o
Kristaps
8. novembrī 10:23
Katrai pasakai reiz pienāk beigas !!! :o :o :D
Ainars Vīndedzis
8. novembrī 10:28
Kam vispār domāts LNT?Auditorija?Tā sen jau ir zudusi,saturs -nekāds!Īsti profi darbu atradīs jo tādu tur nav daudz.
MP
8. novembrī 10:31
Kā Pūce saka, viens cilvēks nevar būt gudrāks par trijiem vai pieciem, neviens tam netic, tādēļ arī LTV1, LTV7 un citas televīzijas ir jāapvieno ar TV3! Viens likums, viena taisnība visiem!
Dzintars Lielais
8. novembrī 10:34
Tā aiziet pasaules godībā. Ēķis tāds pats kā visi kapitālistu maitas! 90 tajos ar tādām pūlēm izveidoja LNT , lai to tagad atdotu zviedriem. "patriots"
Emma
8. novembrī 10:37
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - www.GetMeets.com
MP
8. novembrī 10:44
Ko tagad bimmbā? Situācija 1:1, kas novadu reforma. Kad kaut kādus tālos laukus likvidē/apvieno, tad tā ir tikai kaut kāda ziņa, no kuras var labi nopelnīt, jo Pūce dūšīgi izvērsis reklāmas kampaņu un mēdiji saņem smuku naudu no reklāmām. Kad žurnālisti redz, ka arī "savējos sit", tad ziņa pa pirmo lapu!
Samirs Dišlers
8. novembrī 10:52
Latvijas Neatkarīgā TV briesmās! Nekādas Neatkarīgās vairs!
Samirs Dišlers
8. novembrī 10:53
Visas Televīzijas Latvija - jāapvieno - un janodod Rinkēviča uzraudzībā!
MP
8. novembrī 10:57
Kopš 1995 gada ārvalstu investori no valsts izveduši 19 miljardus EUR, 2018. gadā izveda rekordsummu - 1,8 miljardus. Tas, ka Latviju, kā valsti, ārvalstu investori noslauc sausu, žurnālistiem ir nesvarīga informācija, kā nekā šie paši investori ir viņu darba devēji. Kad investori peļņas nolūkā likvidē kādu mēdiju, jāsāk cepties. Bet tas ir puteklis, salīdzinot ar citām valsts negācijām. Tā pat visa informācija Latvijas mēdijos ir Copy/Paste formātā. Man pat liekas, ka provokatīvs gājiens, jo žurnālistu saceltā jezga novērsīs sabiedrības uzmanību no patiesām valsts problēmām - novadu likvidāciju, mediķu algām u.t.t. Piemēram, par novadu reformu un mediķu algām Rinkēvičai nav nekas sakāms, bet pat jau tikai baumas par LNT likvidāciju šī sāk komentēt. Zagļu klasiska taktika, novērst cilvēku uzmanību, lai izvilktu maku no kabatas.
Māris Strautiņš
8. novembrī 11:00
No rīta pasaules ziņu vietā dzirdu dziesmas. hmm tad jau MTV ieslēdzu! Debīl..ais raidījuma vedotājs! Cik naudu viņš pacēla?
Māris Strautiņš
8. novembrī 11:01
dišler tavu viedokli nevien nevaicāja. ej kāmēr vari.
Samirs Dišlers
8. novembrī 11:07
Nāku kamēr varu.
Svētais Naivums
8. novembrī 11:07
Nu nekas, Latvijas skatītājiem būs pieejama STV, kurā varēs "baudīt" divu Skulmeņu piedzīvojumus vannā, kuri esot tk POPULĀRI, ka pat radio negrib viņus atskaņot. Pilnīgi nezini smieties vai bēdāties? Garlaicīgi nebūs, tas ir skaidrs.
Svētais Naivums
8. novembrī 11:17
> Samirs Dišlers Šodien 11:07 Diršler, tu labā varētu iet, kamēr vēl vari. Ja tavējs lūgsies pietiekami stipri tavs dievs Krišņa/ Jēzus/ un Hruščovs vienā personā, tevi drīz pieņems komunistiski / kristietīgi/ krišnaītiskajā paradīzē. Tur tu varēsi kopābūt ar Indiešien, etiopiem un vēl daudz citu melnīksnēju tautu pārstāvjierm.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi