Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
El Mārs Sīrs
7. novembrī 18:05
Virkne parazītu pauž bailes par savu nākotni , kura nepielūdzami pienāks , neatkarīgi no tā , ko viņi pauž ,vai paudīs.
Mihail 1971
7. novembrī 18:10
Ventspils mikimauss iedarbinājis savus stipendiātus...kalnu dreijeris ir tas "neatkarīgais"? nesmīdiniet - ar kā balsīm viņu iecēla amatā? pareizi, ar to pašu zzs un sc, kas tagad uztraucas par savējo sastrādāto. Būtu cits ģenerālprokurors, gņils nevis sēdētu ES, bet atrastos kroņa maizē, par ventspils mikimausu nerunājot!
aivo davidson
7. novembrī 18:16
Neviens no patreizējiem vadītājiem nav cienīgs vadīt valsti, jo pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Diskriminācija LV otrā ātruma valsts EU!
Edīte Ritenberga
7. novembrī 18:20
Protams, ZZS kremt, ka netiek pie varas. Bordāna kungs, es par Jums! 🤩✌🇱🇻
Venta Brivkalne
7. novembrī 18:26
Virsrakstu vajag uzrakstīt pareizi- nevis virkne politiķu, bet gan ZZS un Saskaņa.
Ādolfs Nāks
7. novembrī 18:29
Venta, pričom te saskaņa?
Futs Bols
7. novembrī 18:30
Atrašanās opozīcijā sniedz dažas priekšrocības. Lūk, ZZS vairs nav jāslēpj, ka viņi ar Saskaņu ir uz vienu roku. Bordān, tik uz priekšu! Lai veicas.
Futs Bols
7. novembrī 18:45
janka, tas ir muļķīgs sauklis no tavas puses. Nākamajās Saeimas vēlēšanās tavējie (ZZS un Saskaņa) dabūs divreiz mazāk balsu.
Toms Toms
7. novembrī 18:51
ZZS kopā ar Saskaņu kādu apvaino pretvalstiskumā? Vismaz viņi vairs neslēpj savu draudzību. Ja šie cilvēki ir pret Tieslietu ministru, tad Tieslietu ministrs ir pareizajā pusē.
Futs Bols
7. novembrī 19:56
Protams, viņš ir "janka" - trollis.
Agris Svarcs
7. novembrī 20:21
melīgu soljīumu bārstītāji,ir cienīgi strādāt,ar ziepēm centrālcietumā...
Janis Zarins
7. novembrī 20:23
nu tak sakrāj žiletēm...tizli izskaties
Tviter Šmiter
7. novembrī 20:29
Ribovski, nav tāda termina "nacionāla valsts". To tu pats esi izdomājis. Kāpēc kādam būtu jāskaidro tas, ko tu savā paurī esi izfantazējis ?
Agris Svarcs
7. novembrī 20:32
no sākuma,stādītos priekšā,sūdu vepris,citādi,kā es ko stāstīšu mīzalim-inkognito??? vai tad tas ir normāli ,sarunāties ar neko??? pat alida djatlika,neskatoties uz viņas plānprātību,ir drosmīgāka par sūdu vepri!!!
Tviter Šmiter
7. novembrī 20:36
Ribovski, dunduk, nu kopē iekšā no preambulas kas ir nacionāla valsts !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi