Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 7. novembrī 05:48
Austrālijā dzīvo austrālieši, ne austrāļi. Aliņš no tevis Elmār.
aivo davidson
2019. gada 7. novembrī 05:52
Jau gandriz 30 gadus Latvija ir neatkariga un ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV, Austrālijā vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta, līdz ar to Latvija nerup! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Diskriminācija LV otrā ātruma valsts EU!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 7. novembrī 05:58
davidsons atkal spamo, vot maita:)
Diana Mikelsons
2019. gada 7. novembrī 10:24
Cik leti toreiz vareja nopirkt latviesu makslinieku darbus-Rozentalu ,Purviti -par smieklu naudu-vajadzeja tikai sakarus un ta Berzina kungam laikam tie bija ,jo ja konteiners tika novertets par tik mazam naudinam -ieskaitot ari mebeles,jeb ka Berzins raksta-privatas-sadzives lietas.Labi ,ka to konteineru toreiz aiztureja,Berzinam butu lieliskas iespejas pardot latviesu kulturas vertibas ne jau "savai tautai".
Valdis Freimantāls
2019. gada 7. novembrī 11:43
Jāņa Rozentāla glezna ko deponēju J R muzejam ari atradās konteinerā! Bet vispirms par Helsinku 86 ziņojumu! https://tautastribunals.eu/?p=33716
Valdis Freimantāls
2019. gada 7. novembrī 11:59
Lūdzu Austrālijas pilsoni Jolantu Lūsi sazināties ar mani sakarā ar viņas pilnvarotā advokāta Līča krāpniecību par nekustamā īpašuma pārdošanu Rīgā, Ventspils ielā. Mana e pasta adrese ir elvismuseumlv@gmail.com. Sirsnīgs sveiciens visiem Australijas tautiešiem no Helsinki 86 un Latvijas lielajām latviešu ģimenem.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 7. novembrī 19:36
Elmār, ok izlaboji, tagad virsrakstā ir austrālieši, ne austrāļi. Bet konsuls tak bija Austrālijas, ne austrāliešu:))) vecīt, vēl viens aliņš no tevis:)))
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 7. novembrī 19:38
Freimantāls cenšas no davidsona neatpalikt:))) spamo, maitas, aš kauna nav.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi