Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 1. novembrī 21:00
Jā!brauks ar elektriskiem traktoriem un govis kakās eko mēslus..slimi.Pēkšņi visi zaļi domā..a kur jūs bijāt 100..200 gadus atpakaļ??Žīdeļi bļe
MP
2019. gada 1. novembrī 21:57
Domājam zaļi, ja reģiona novadā ir 100 tūkstoši hektāru mežu un 20 tūkstoši iedzīvotāju, tad valsts nopelna 10 miljonus, bet iztērē 200 tūkstošus. Ja tajā pašā novadā nav vairs iedzīvotāju, tad ir 10 miljonu peļņa, bet nav 200 tūkstošu izdevumu! Domājam zaļi, PAR novadu reformu!
Olegs - Valdis Golovčiks
2019. gada 1. novembrī 22:22
Domaasim ,,zalji,, ? Negribu. Gribu dziivot ,,zalji,, !
aivo davidson
2019. gada 2. novembrī 01:30
ASV izstājās no ANO klimata pasākuma! Musu ģeopolitiskais prezidents Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! CLIMATE DEAL ir mulķības, kārtējā elites naudas iekasēšanas shēma. Aiz Grētas "stāv" ļaundaris oligarhs Dz Soross! https://www.google.com/amp/s/notalotofpeopleknowthat.wordpress.com/2019/09/28/gretas-soros-connections/amp/
Žanis Vieplis
2019. gada 2. novembrī 10:50
Es dzīvoju "zaļi", katru dienu ķirsī.
Aldis Lapins
2019. gada 2. novembrī 12:01
Trūkst normālu vārdu, lai varētu komentēt... Personīgi es, jau sen, kā domāju "zaļi", ja tā var izteikties... Ļoti skrupulozi attiecos pret "recycling", un tamlīdzīgiem pasākumiem. Bet! Ar domāšanu vien nepietiek! Ja es vēlos normāli pārvietoties ar elektro auto, tad tas, pirmkārt, nav un nebūs finansiāli iespējams, otrkārt, elektro auto, ar savu 100km, garantētu distanci un ap pussimta tūkstoša, un vairāk (!) euro naudiņu, arī fermeriem, nebūs pavelkams naudā. Tad tur vēl ir lauku ceļi, nav piemērota infrastruktūra uzlādēm, uzlādes laiks ir tik garš, ka uzņēmējdarbībā tā ir kaitniecība, nevis palīdzība. Tikai šodien, jauna infa. Kāda ir baterijas cena uz augstākas klases elektro auto, kurus ražo Eiropā? 27 000. euro... Tā lūk, Ātrajā, nežēlīgajā uzlādēšanas manierē, baterijas degradācija sākoties ar 60-reizi... Lēnajā uzlādē, garantēti 2500 uzlādes cikli... Domāsim zaļi... Un mēs nerunājam par bedrēm un dubļiem uz ceļiem, par bezjēgā sāls kaisīšanu uz tiem, kurš iznīcinās jebkuru auto, visupirms jau smalkākos... Un kā jau minēja cits komentos, zaļie kombaini, kravas auto, celtniecības tehnika... Vienīgi, ja tos pārkrāso zaļus, varbūt varētu apmierināt mūsu valsts pārvaldniekus... Lai gan, tie ātri atpzīs viltojumu, tas cauri neies. Tad kā gan, lūdzu, skaidrojiem mums, mums, iedzīvotājiem parastajiem, saprotamā valodā, parādiet, nodemonstrējiet vismaz caur savu autoparku, vai nu nomainot tos visus uz elektro auto, arī savus personīgos, jo Jūs, taču variet to atļauties, vai ne? Un tad padalieties pieredzē, cik tas viss zaļi un jauki... Jauku Jums dieniņu, mūsu valsts pārvaldnieki, lai veicas zaļo domāšanu realizēt reālajā dzīvē!
Janis Ozolins
2019. gada 2. novembrī 13:09
jūs idioti ,kad ,jūs tiesā iesūdzēsiet Visumu,vulkānus,visas aierokompānijas par gāzu emisijām.un govis arī.visas lielvalstis liek mīksto uz visādiem Kioto protokoliem.tiešām idioti. vēl banālāku reketu vajag vēl pameklēt.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi