Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Ika Uta
2019. gada 31. oktobrī 20:49
Šaubu nav! Pamuļķiem tādus tikai vajag!
aivo davidson
2019. gada 31. oktobrī 20:51
Lūk padoms par brīvu: Latviju parvalda četri ļaunumi: 1) Vietējie zagļi 2) Ļaundara oligarha Sorosa stipendiāti Attīstībai/PAR 3) bijušie VDK un komunisti, kas pārtvēra/prihvatizēja Latviju 1991 gadā 4) Brisele, kas tālu no LV un mūs jau iediskriminējuši par Otrā Ātruma valsti! Un kopš mūs ar viltu iekļāva EU ( ar viltu l, jo cilvēki balsoja par iestāšanos EU jo bija pārliecināti par to ka labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Tagad, esam 3šā nabadzīgākāvalsts Eiropas Savienībā! Ar neatmaksājamu valsts parādu! Kā no tā visa izķepuroties, nevienam nav ideju!? Kādēļ Latvija tiek diskriminēta jo mūs sauc par Otrā Ātruma valsti! Lai paskaidro liberālisma mega-sponsoram oligarham Dž Sorosam, ka Liberālisms degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas Latvijas ģimeņu un valsts ienaidnieks! Rietumeiropu bez kara vienkārši vairojoties un izplatoties pārņem okupē musulmaņi! Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta un uzplauka Austrālija, Rietumeiropa un Ziemeļamerika. Latvijā iefiltrējušies ļaundara - liberalisma, velkomisma megasponsora Dž Sorosa cilvēki: "DELNA", "Papardes Zieds", Viņķele, Putnis, Nils Mužnieks, Rubesa, Ījabs arī partija Attīstībai/PAR un liela daļa JV ir sorosīti! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku, musu ģeopolitiskais prezidents Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Man nav sakara ar Krieviju, tomer šis ir 100% patiesība, lasiet! https://m.sputniknewslv.com/politics/20191013/12596752/caursitot-griestus-soross-ietekme-latvijas-politiku.html
Tviter Šmiter
2019. gada 31. oktobrī 21:33
Kariņš taču teica ka valstij neesot naudas.
EjTakTu
2019. gada 31. oktobrī 23:44
Kad pašam pietrukst gan prāts, gan intelekts, tad jāalgo citus. Tik nevar saprast, ko tā amatā līda, ja pašam saprašanas trūkst? Mana vecmamma tādos gadījumos teica - "Ko brauc ar savu kaziņu uz tirgu?"
Laimonis Harmsons
2019. gada 1. novembrī 08:58
Izskatas ,ka swim vismazak prata ka parejiem,ja vajaga tik daudz konsultantu! To jau parada ierosme partiju finansesanai!Cik talu sadi ir novedusi Latviju?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi