Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
Raimonds Briedis
31. oktobrī 08:53
Tu noēdusies kuņa aizver savu muti! Samazinat sev algas netīrie lopi!
Cheeer
31. oktobrī 08:53
Jāceļ ir nevis nodokļi, bet pareizi jāpārdala budžets, lai veselības aprūpei tiek vismaz 5% no IKP (vidēji Eiropā 7-8%, Latvijā šobrīd 3%) un jāseko kā šī nauda tiek tērēta (apgūta), īpaši lielajās slimnīcās!
MikeKoglin
31. oktobrī 08:58
Oky,bet algas kad jptvķ kad cels??????Maita dolbanā.
Kaspars Gruntins
31. oktobrī 09:01
Vai Viļķele vispār domā ko runā ? Pietiek slaukt nodokļu maksātājus, jau tā par daudz ir nosaukts. Ar vienu vairāk apstiprinās tas, ka Latvijai nav nākotnes, ja šādi turpinās slaukt sabiedrību, kura jau tā dzīvo nabadzībā, laimīgi ir tie kas ir aizbraukuši no Latvijas, , palikušajiem turpina griezt nost skābekli !
Gints Kalns
31. oktobrī 09:07
"Tautā mīlētā veselības ministre Viņķele uzskata, ka nepieciešams celt nodokļus" - tā būtu pareizi rakstīt par šo labi barotu darboni, kura pati maizīti nopelnīt nemāk.
Kristīne Zavadska
31. oktobrī 09:14
Man vairs nav spēka dusmoties par visu, kas notiek... Nu jau tikai smejos! 😂😂😂😂😂 Nez, cik ilgi vēl šie ņirgāsies par TAUTU!?
aha
31. oktobrī 09:16
ministru un deputātu algām nodokļi noteikti ir jāceļ!
EjTakTu
31. oktobrī 09:18
Vakar šamējā vēlējās tikai pārskatīt, bet šorīt jau palielināt. Kas būs rīt?
Cheeer
31. oktobrī 09:22
Aizsardzības, iekšlietu, finanšu u.t.t. ministrijas nezin vien, kā sev atvēlēto budžetu iztērēt!! Viens šauj gaisā un iepērk lūžņus, cits pēr visādus "sū__s"" un nebeidz prēmēt savus "pārstrādājošos" darbiniekus.. Tikai izglītībai un medicīnai naudas nav! Mani nepamet sajūta, ka tas ir apzināts genocīds pret tautu, un valsts iznīcināšana!
RAIVO GAVELIS
31. oktobrī 09:25
Tas jau neveicinas ekonomisko stabilitati....cilveku skaits saruk Latvija...tatad budzeta ienemumi bus mazaki ....janoliek uz svara kausiem 52 tukstosi bezdarbnieku un budzeta deficits...politikiem jadoma kur un kaa valsts VAR nopelnit nevis skatities iedzivotaju tuksajos makos!!!
Onslows
31. oktobrī 09:26
Kariņš jau labi pateica par nodokļiem, bet šī blozga atcēla 2 grozu sistēmu, un tagad viss salaists girsā.
Edvins Vasilevskis
31. oktobrī 09:30
Tā mūsu Latvija notiek bezspridzels. Sev lai algas apgriež.
Pēteris Pētersons
31. oktobrī 09:35
Man liekas, ka Viņķele daudz ko nesaprot. Jau tagad zinu, ka daudzi biznesi ir uz robežas - iet vai neiet prom no Latvijas. Un tie ir vietējie uzņēmēji - pārcels biznesu uz kādu no kaimiņvalstīm un šeit būs tikai filiāle. Visa peļņa tiks eksportēta uz citurieni un LV paliks vispār ar garu degunu.
Stiprā Dace
31. oktobrī 09:42
Kā gribētos uzšaut 😂
Kristine Lilava
31. oktobrī 09:48
Cilvēki vāc parakstus, lai atceļ vienīgā NINodokli, viņai paaugstināt vajag?! Varbūt visu medicīnai iedalīto naudu nevajag visai,, augšai''aprīt-ministrijai, un galvenajiem slimnīcu vadītājiem un ārstiem?? Tad nevajadzēs domāt ko celt!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi