Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Mairis Kālis
2019. gada 25. oktobrī 09:14
Tas būtu tikai taisnīgi. Citādi rodas lieli jautājumi par "vienu taisnību visiem". Ciema plenci, kurš izsit veikalam stiklu, nozog pāris polšu un konservus, sašņorē un bez liekiem jautājumiem uz dažiem gadiem aizsūta paaugstināt kvalifikāciju slēgta tipa iestādē. Bet te - cilvēki, kas palīdzēja izplānot, kā Moldovai nozagt miljardu, organizētajai noziedzībai no visas bijušās padomijas - atmazgāt, bet Kimam - tikt pie kārotās bumbas, joprojām vienā mierā dzīvojas pa bagātāko cilvēku listi un ļauj, lai kultūras darbinieki viņiem bučo rokas par "Hanzas peronu", kas uzstutēts par asiņaino naudu.
Gints Kalns
2019. gada 25. oktobrī 10:02
Noklausījos šorīt "ātru sarunu" ar šo dāmīti LR1. Žurnālistīte arī, protams, vāja (ļoti, ļoti), bet dāmīte godam turēja līdzi (vājumā). Tik vien kā "ēēē..." un vispārīgas frāzes maigā dikcijā. Radās iespaids, ka atraduši cilvēku, kuram pašam nav skaidrs, ko jādara.
Futs Bols
2019. gada 25. oktobrī 12:32
Paklau, Gint, vai tu savā pirmajā darba dienā skaidri zināji, kas jādara? Vispirms taču jāiepazīstas ar situāciju, jāanalizē dokumenti un līdz šim veiktās darbības.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi