Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Melānija
2019. gada 24. oktobrī 15:13
Bet lūdzams,cienījamā SWEDBANKA izskaidrojiet saviem klientiem radušās baumas tādā līmenī,lai cilvēki saprastu,un nenoticētu baumām.JĀsaprot,ka cilvēki tik daudz banku krīzes ir pārdzīvojuši,ka kļuvuši ļoti piesardzīgi,un neuzticās viņām vairs.
Ādolfs Nāks
2019. gada 24. oktobrī 15:27
Kad viens Liepājas augstskolas pasniedzējs, Smirnovs laikam, izteica šaubas par Parexu, nokļuva pāris dienas aiz restēm. Valteru un Kažu par koncertā izteikto arī uz VDD sauca. Vai viņiem kāds atvainojās?
aivo davidson
2019. gada 24. oktobrī 16:02
Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši jo mēs paši nevaram atļauties tajā dzīvot, jau mēģinājām atgriezties nesanāca galus kopā savilkt nevarējām! Turklāt mēs patiesi esam maksāt nespējīgi, jo nevaram atļauties uztaisīt maksāt nespējas procesu mums nav 5 lidz 6 tūkstoši Eiro, lai to uztaisītu. Rezultātā Latvijā mūs neviens nepieņem darbā, jo, kam vajadzīgs tāds darbinieks, kam automātiski 33% no ienākumiem automātiski savāc Zviedrbanka! Lūk par ko valsts drošības dienestam būtu jāparūpējas, jo - nebūs tautas nebūs valsts. Loģiski!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi