Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
38 komentāri
Sakārtot:
Juris Millers
2019. gada 24. oktobrī 09:43
manuprāt tur nekas nesanāks , jo bagātnieki tāpat turēsies pie naudas , tad jau puse uzņēmumu bankrotēs , mums jau idiotu netrūka uzkraujot oiku uz kala , šis būs vēl lielāks gāziens pa ekonomiku
Trekngailis
2019. gada 24. oktobrī 09:48
es ar mieru piemaksāt par mazākiem sastrēgumiem!
MikeKoglin
2019. gada 24. oktobrī 09:48
Jobanij vrot!!!!Valsts vienkārši dzen laukā savus tautiešus.Zeme atveries!!!Jēga bija barikādēm..Baltijas ceļam untt???????Vienkārši jāpis prom un lai te viss iet dirsā galīgā.Ar to arī apsveicu..ar tautas mazohismu.
Baltā Vārna
2019. gada 24. oktobrī 09:49
Eksistē divu veidu "zaļie" 1.patiesie dabas aizstāvji, kuri likumus nebīda un 2. "Zaļā mafija", kuri ir atraduši zelta āderi jeb spiešanu uz cilvēku naivumu un emocijām par pasaules bojāeju. Tā, ka "zaļais nodoklis" ir ļooooti diskutējams jautājums. Ja tiksim otro "zaļo" nagos - jā tad būs jātgriežas pie zirgiem, kaut gan arī tas nebūs lēts prieks, jo lai izaudzētu auzas, tāpat ir nepieciešama degviela.
Trekngailis
2019. gada 24. oktobrī 09:50
Bet šis cels arī cenas visiem produktiem, pakalpojumiem. Galvenais, ka mūsējie 99 procenti apstiprinās šo likumu, jo budžrtā deficīts! Jau sakropļoja apstrādes rūpniecību ar OIK, tagad sakropļos visu ekonomiku.
Baltā Vārna
2019. gada 24. oktobrī 09:54
Savukārt par citiem nodokļiem!!! Es iesaku izveidot sarakstu un lūgt pieteikties visus, kas nevēlas maksāt nodokļus. Cilvēki apgalvo, ka viņi par sevi rūpējas paši! Uz priekšu! Ja esi sarakstā un nodokļus nemaksā, tad tev nepienākas arī braukšana pa atjaunotajiem ceļiem, nepienākas ne mediķu, ne policijas, ne ugundzēsēju "pakalpojumi", tāpat nepienākas skola taviem bērniem, pensija taviem vecākiem un viss pārējais, ko sedz nodokļi. Tāpat tev nepienākas pensija, kad būsi sasniedzis attiecīgo vecumu - jo tu taču rūpējies par sevi pats! Savukārt, tie kuri maksās - dzīvos cepures kuldami - viss būs izlīdzinājies.
Ainars Vīndedzis
2019. gada 24. oktobrī 09:55
Izdomāt jau var visu ko,tas neies krastā! Un kāds vēl par šiem murgiem saņem algu!
Trekngailis
2019. gada 24. oktobrī 09:59
mūsu tauta ir par nabadzīgu, lai uzturētu caur nodokliem skolas, medicīnu. Jāsamazina likme par attiecīgo procentu un katram pašam jāmaksā ārsta, skolotājam. Kā latīņamerikas valstīs. Citādi to lielo nodokļu maksātāju naudu sadala tik mazās daļās, ka labuma nekāda. Galvenais ir uzturēt policiju un armiju, lai vakstī nesākas bardaks. Pārējais jāatstāj katra paša ziņā.
El Mārs Sīrs
2019. gada 24. oktobrī 10:10
Mūs vienkārši aptīra ! Visa tā klimata histērija ir falša , tas ir dabīgs process planētai! Sasilšana un leduslaikmeti notiek cikliski . https://youtu.be/L48L5IF72ec https://youtu.be/ltaBViGNoK8
MikeKoglin
2019. gada 24. oktobrī 10:18
Emna..izdrāzi sevi pakaļā ar īkšķi????
UldisLatvia1966
2019. gada 24. oktobrī 10:19
Aha, kārtējās pasakas. Nu samaksāsim to nodokli. Un kas ? Vai tiešām uzreiz kā uz burvja mājienu visas problēmas atrisināsies ? Tā jau var muldēt bezgalīgi un katru dienu trīs jaunus nodokļus izdomāt. Ir kāds kurš vēl tic šīm pasaciņām ??? Ko nākošo izdomās, lai cilvēkus izdzītu no šīs valsts ?
Elita Kalniņa
2019. gada 24. oktobrī 10:42
Interesanti autogaze kļūst dārgāki dabasgāze nē... Kāda ir atšķirība?
Raimonds Grīva
2019. gada 24. oktobrī 11:00
Elita, autogāze = LPG (nopērkama gandrīz katrā benzīntankā) dabasgāze =CNG (noperkama 1 vai 2 tankos Latvijā) - pārsvarā tiek izmantota dzīvokļos un privātmāju plītis.
Evija Rundāne
2019. gada 24. oktobrī 11:02
Ja no šiem ekstra nodokļiem arī būtu redzams ieguvums, piemēram, pensijās vai medicīnā, tad tik uz priekšu! Varētu gan dažādot tos nodokļus tiem, kas dzīvo pilsētās un tiem kas laukos - pilsētās ir virkne citu transporta iespēju, lauciniekiem auto būtībā ir vienīgais transports.
Asais Pipars
2019. gada 24. oktobrī 11:06
Līdz ar to, arī ēšana un miesu apģērbšana, būs bagātnieku privilēģija..... uzcels akcīzi degvielai un transporta nodokli un būs vispārēja laime. Varbūt tad sāksies realitātes šovs, "Noķer ierēdni....". un bauri beidzot sāks doties ielās????????

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi