Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Ainars Vīndedzis
2019. gada 20. oktobrī 10:07
Nu nav nekāds brīnums.Lai piesakās,es tikai varu cerēt,lai šis konkurss nav pakārtots Žagaram!Lai ir kompetenti cilvēki,kas to izlems,nevis bariņš aktieru!Varu derēt,ne Žagaram vienīgajam būtu lieliska vīzijā kā DT varētu attīstīties un augt ja viss notiks godīgi un pietiekami atklāti.
MikeKoglin
2019. gada 20. oktobrī 10:23
Kapēc ne??
Ādolfs Nāks
2019. gada 20. oktobrī 10:25
Viens no Žagariem jau operu vadīja. Katru gadu beigās vajadzēja no valsts vēl miljonu vai divus, lai gali saiet kopā.
Kurmis Kurmis
2019. gada 20. oktobrī 10:45
Bet tikko raidījumā 1;1 Žagars teica,ka tāda doma neesot!Vēl gribot izglītoties!Ka tikai Rēzijas vīrs necierē uz šo amatu!Pati aktrise viņu žurnālā tā slavēja,cik daudzsološs,cik kolosāls režisors u.t.t.
Asais Pipars
2019. gada 20. oktobrī 11:31
Piektdien LTV1 rādīja filmu Žagari. Tur Juris runāja bez aplinkiem un skaistām frāzēm, un bija epizode, kur viņš Andrejam atklāti pateica, ka viņam neinteresē teātris, bet gan bizness, citā epizodē, Juris pateica ka viņam ļoti interesē viegla nauda, nu un visu beidzot, Rēdera raidījumā, Juris nerunāja par Dailes teātri, tā vietu teātru dzīves hierarhijā, tā māksliniecisko līmeni un repertuāra dziļumu. Jura vienīgā rūpe un oerfekti sagatavotais viedoklis bija, kā to lielo ēku pārtaisīt par kultūras namu, kur būtu telpas kino, kafejnicai-restorānam, mākslas zālēm, dramatiskajam un kamer teātriem. Viņam ir perfekts nekustamā īpašuma attīstītāja plāns, bet ne Dailes teātra vadītāja plāns.... es ne sekundi nepārmetu, bet man tas vis liek domāt par vienīgo Jura vīziju par LIIIIELU celtniecības projektu, kur var pasildīt rokas pie budžeta. Tai pat filmā bija lieliski redzams, ka Jura interese par Cēsu koncertzāli irn1x nedeļā, pirmdienās, jo tur jau vairs neko nevar nopelnīt, viņš pat īsti nezin, kas tur notiek, kas uzstājas, kādi koncerti, šo info viņš ieguva no darbinieces infocentrā. Tāpat būs ar Dailes teātri, vis akcents būs uz ēkas pārvēršanu par provinciālu multicentru, kaut gan galvaspilsētā tādu nevajag, jo te ir atsevišķi kinoteātri, kafuškas, restorāni, izstazhu zāles un teātri.... Juris filmā teica, ka viņš ir diezgan alkatīgs, it kā, pa jokam teica, bet tas ir ļooooti reālistiski...
Linda Rožuleja
2019. gada 20. oktobrī 11:53
Bet nesen teica,ka kautkad nākotnē varētu pretendēt uz šo amatu,bet pagaidām tam nēesot gatavs!Vienkārši"zvaigznes cīnās kurš krutāks"Un ne jau teātra nākotne viņus interesē!Vadītājam jābūt"cilvēkam no malas"!
Melānija
2019. gada 20. oktobrī 12:16
Domāju,kāpēc gan nē,pieredze ir,idejas ir.
Guntis
2019. gada 20. oktobrī 12:38
Vai ir korekti pirms konkursa izsludināšanas paziņot , ka ir gatavs to amatu pieņemt, ja atbildīs prasībām? Vai gadījumā tā nav ziņa Puntulim sagatoavot konkursu atbilstoši viņam? Izskatās, ja nolikumā būs prasība par ētiku, tad viņš to neizturēs!
Melānija
2019. gada 20. oktobrī 18:05
Piebilde- bet vai labāk nav,kad teātri vada zinošs cilvēks no pašu kolektīva,nevis ieliks atkal kāadu partijām pietuvināto,kas no tā neko nesaprot.Un Žagars jau nav tas sliktākais kandidāts.
Dzintra Bērziņa
2019. gada 20. oktobrī 19:30
Hameleonu rotaļas...tikai - kas aiz visa tā stāv un "bīda"visas šīs rotaļas???
Ilva Budevica
2019. gada 20. oktobrī 22:07
Džilindžera izēšana bija gājiens ar zirdziņu?
Zina Kozunina
2019. gada 20. oktobrī 23:34
Ļoti labi Jurim Žagaram piestāvētu būt par Dailes teātra direktoru.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi