Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
Brrr
2019. gada 18. oktobrī 17:11
Žagars min to, Žagars min šo - vemt gribas, pelēkais kardināls atradies!!!
Samirs Dišlers
2019. gada 18. oktobrī 17:33
Žagarau - par direktoru; Rēziju - par Māksliniecisko Vadītaju; pēc Intervijam izskatās ka tie ir tie gudrakie tur, kas visu vada un nosaka!
Gita Trubiņa
2019. gada 18. oktobrī 17:57
...ja jau publiski jācilā savas iekšējās lietas un netīrā vešiņa, tas nepieņemami pārējai sab-bai, teātris nav politika, kur tā ir ierasta prakse.. un ko ar to visu panāks?? .. būtu labāk ņēmuši piemēru no JRT, kur visas izrādes izpārdotas.
Stepesvilks
2019. gada 18. oktobrī 18:30
Tam Vītolam diemžēl taisnība un pareiza oža, ka notinās. Diemžēl. Teātri arī pamazām atmirst. Tāpat kā tas bija ar Lattelecom telefonu būdiņām, kinoteātriem, no kuriem Rīgā palikuši kādi trīs, vairs neeksistējušām dzelzceļa līnijām un tā tālāk. Arvien mazāk paliek to, kas iet uz tiem "smalkajiem teātriem". Pavaicājiet kādam jaunēklim, ko viņam izsaka "Lauva ziemā", Gunārs Priede vai jestrais Džons Neilands. Atbilde būs acu bolīšana un "nav ne jausmas". Žagaronkulis kaut ko fantazē par "pagaidu padomi" cerībā palikt pie budžeta šķēlītes vai vismaz garoziņas. Taču nav tie parazīti un visādi NEPLPi nevienam vairs vajadzīgi! Redz, Smiļģis, lai cik pretrunīgi vērtēts, viens pats aizrullēja Daili no Ulmaņlaikiem līdz pat padomijai.
Mairis Kālis
2019. gada 18. oktobrī 19:33
Manuprāt, situācija diezgan bezcerīga. Neviens profesionāli varošs un saprātīgs cilvēks tajā čūsku midzenī no laba prāta nelīdīs. Un Latvijā vispār tāda līmeņa māksliniecisko vadītāju, kāds vajadzīgs "Dailei", ir pavisam nedaudz. Pat, ja tāds atrastos, viņu noēdīs bez sāls vēl pirms darba sākšanas - kā LTV jauno valdi. Bez autoritāras vadības teātris nav iespējams. Tas tāpat kā hokeja komandā - jābūt kārtīgam trenerim, nevis "hokejistu padomei". Un hokejistiem ir kudiš mazāk ambīciju nekā veciem "stāriem" un pārziedējušām draiskulēm no teātra. Tā ka dažu gadu laikā par "Daili" varēs teikt "reiz bija", un šajā premium vietā kaut kāda "HVZ properties" būvēs labākajā gadījumā akustisko koncertzāli, bet visdrīzāk - elitāru jauno projektu māju vai tirdzniecības centru. Esmu gatavs slēgt derības!
Ainars Vīndedzis
2019. gada 18. oktobrī 19:45
Juri Žagar,cienītais...nu ja paši tagad esat apjukuši,tad tā arī godīgi vajag pateikt!Tāds platais eeeee vien sanāk.Teātra padome 21. gds,nu tā nav opera,kur tas vaaaarbūt būtu pieņemams (jo ir īpašs likums u.t.t.) bet Daile nav tas gadījums,nav cienītais!Man bij pieņemama Jūsu intervija 1:1,bet nu var redzēt ka Jūs esat visu izlaiduši no kontroles...kādi tehniskie darbinieki...nu ...ai,labi,pietiks!;D Atkārtoju-viss ir galvā!
Edīte Spožuma
2019. gada 18. oktobrī 22:09
Autoritārs režīms māksliniekiem, kā ēst nepieciešams, ar māksliniecisku piesitienu, vidējam latvietim saprotams, jo žagarlandā jau tikai viens viedoklis. J. Ž mums speciālists daudzos profilos. Cienītais kungs, Jums cik stundas diennaktī??? Nu nevar neviens ūber trūber speciālists 24/7 būt kompetents tik daudzos profilos, kaut kāda paškritika taču katram ir????
Dzintra Bērziņa
2019. gada 18. oktobrī 22:48
Mani visvairāk ..kā skatītāju"pārsteidz"kaut vai anonīmo aktieru atbildes internetā uz radušos situāciju???"noēd" režisoru, direktoru???nu kaut kādai sirdsapziņai tomer jābūt!!!
Zina Kozunina
2019. gada 19. oktobrī 00:03
Andrim Vītolam kā agrāk bija skatuvnieks tad pēc atkāpšanās no direktora darba varēs turpināt strādā par skatuvnieku aceros tos laikus.
inese Irbe
2019. gada 19. oktobrī 06:56
Žagars nezina, ka uz Džilindžera atlaišanas sapulci Džilis nebūs? Pēkšņi Ž.parādās TV komentējot notikumus. Iznāk filma par Ž. Kāds mērķtiecīgi grib savākt šo ēku, kura viennozīmīgi ir ar lielu perspektīvu. Kā redzamā fasāde tiek gatavots Ž.
Guntis
2019. gada 19. oktobrī 09:20
Izskatās, ka Žagars labi apguvis revolucionāro situāciju veidošanu. Sagaida, ka Džilis nav Latvijā, izveido neapmierināto aktieru grupu ( apakšas negrib dzīvot pa vecam) , aizmuguriski izdara triecienu pa māksliniecisko vadītāju ( bez tiesībām izrunāt problēmas) , izveido situāciju, ka augšas nevar dzīvot pa vecam ( Vītols atstāj amatu). Nu īsts Ļeņina skolnieks! Ziema solās būt silta un mitra. Žagarkalnā nebūs ko darīt. Varēs veidot savu koncertzāli Rīgā! Gan jau operdziedātājs Puntulis atbalstīs!
Ingus Kuplais
2019. gada 19. oktobrī 11:06
Žagars komentē otru koku - Vītolu :) Bet, ja nopietni, šitam Jurim jau gadiem ilgi par visu ir viedoklis.
Ingus Kuplais
2019. gada 19. oktobrī 11:18
Inese Irbe > Nursultanam Nazarbajevam dzīves laikā zelta pieminekli izlēja. Par brāļiem Žagariem Latvijā filmu producē..... Ar ko mēs sliktāki par Kazahstānu? NATO pēc dažiem gadiem sabruks, LV būs topā!
Arturs Berzins
2019. gada 19. oktobrī 13:17
tada sajuta ,ka ZAGARS ir direktors peedinnas ,tad ,kad ieveles prasto aktieri par direktoru ,tad vares komentet pagaidam neredzu jeegu ,ko viena tante teica,vai tad Vitolam nav savs viedokli ,zagars ir 24.st visur.kaa ar to zagarkalnu? tas ir tapat kaa Lembergs skaitijaas 10 amatos ,kaut gan nav redzets isti nevienaa amataa
Ingus Kuplais
2019. gada 19. oktobrī 13:23
Rēzija Kalniņa - Helgas Dancbergas un Imanta Kalniņa meita. Nerosina uz pārdomām?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi